Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Akkor az én mini hifim nagyobb...

Akkor az én mini hifim nagyobb teljesítményű a hangfalai mint az új Auna Karcher mini hifikhez jár?

Figyelt kérdés

Az van rá írva az enyémre 80 Watt (PMPO)

230V 50Hz

Hangfalra az van írva 8 W és hátul belátok és látom a hangszóró hátulján hogy 8 W.


[link]

[link]


Hasonlóan néz ki az enyém is és ugyan ilyen nagy.


Akkor az új hangfalakra az van rá írva 5 Watt?

Akkor rá lehet kötni a 8 Wattos hangfalakat?



2023. ápr. 16. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre bármit.
2023. ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

És miért van az hogy olvasom a kommenteket Amazonon és küldik a képeket hogy itt sérült ott sérült?

Amazon és az Electronic star tehet róla hogy sérült?

Vagy hogy lehet ez?

Sarka sérült és ha mozgatva van akkor mozog benne valami és utána ki derül hogy amivel le van rögzítve a kábel belül az letörött.

2023. ápr. 16. 12:00
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Reális kereslet nélküli bóvli, semmit ne várj tőle szerintem.
2023. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De csomó pénzt elkérnek érte és akkor sérült, ennyi pénzért az ember elvárná hogy ne legyen sérült, CD tálca nagyon minimálisan az egyik vége feljebb van mint a másik (de működik), a lemezjátszó vagy nem működik vagy ha működik akkor van hogy zene hallgatás közben a tű kicsit meg ugrik ritkán, vagy a márka címke nincs rajta hiányzik róla.

És az ember vissza küldi akkor nagyon kicsi az esély hogy a pénzét visszakapja vagy javítva a készüléket.

2023. ápr. 16. 12:31
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Már megint te? :D

A bóvli az bóvli, akkor is, ha néhány idióta miatt a valódi értékének harmincszorosáért hirdetik.

Tudod, két féle ember van: az egyik kapásból tudja, hogy a bóvli az bóvli, a másik utána jár, utána olvas, érdeklődik, éveken keresztül hallja-látja-olvassa, hogy milyen szar ez a szar meg az a szar, aztán végül mégis megveszi, és döbbenten szembesül vele, hogy az a bóvli, amiről éveken át mindenki azt állította hogy bóvli, az tényleg bóvli.

Na te nem az első kategóriába tartozol.

2023. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
az olcso kínai szar akkor is az marad, ha amazonrol rendeled 5x áron.
2023. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a vergődés most?
2023. ápr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Más kommentelők meg hogyhogy azt írják jól működik nekik semmi hibája?
2023. ápr. 18. 20:14
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mire használod az ilyeneket. Ha az ember tisztában van vele, hogy mire szeretné használni és arra jó is, akkor miért ne? Egy kínai autórádiót vettem még Aliról, ócón, ami azóta is jól teljesít nálam. Tisztában voltam vele, már amikor vettem is, hogy nem egy Blaupunkt minőség lesz, ennek függvényében is mondom, hogy mindezek ellenére nem volt rossz vétel! Piacon 2-3 ezerért már árulnak hasonló kategóriás vackokat, de azokról semmi véleményt nem tudott volna mondani senki, erről meg legalább jókat írogattak vadidegen, ismeretlen vásárlók, és bár pár ezerre drágább is volt, de nem bántam meg a vásárlást! Jól feltuningoltam vele a 25 éves G-astrámat. :D:D:D Ne nevess! Előtte kazettás magnó volt benne és nem szól rosszabbul ezzel sem mint azzal! :D


Amúgy a kérdezőnek: a PMPO az valami olyan teljesítmény, ami arra vonatkozik, hogy milyen teljesítménynél hullik szét a nyekergő. Az RMS teljesítményt szokták figyelembe venni, amikor értékelhető teljesítményről beszélnek egy hangszóró esetében. Szerintem itt megy nálad félre az értelmezés.

2023. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
bocs, 9 vok még egyszer. A Blaupunkt márkával kapcsolatban pedig nagyot csalódtam! Szóval nem is jó a példa ide! Az is ugyanolyan ... minőség, mint a többi kínai vacak. Amiket azóta olvastam tapasztalatokat erről a márkáról, azok is csak megerősítik bennem ezt az érzést.
2023. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!