Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy Xbox one-t amire...

Vettem egy Xbox one-t amire 304 játék elérhető, és se Xbox game pass, se ultime sincs rajta. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 18. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan van a gép? Nem lehet hogy valami buhetált cucc?
2023. ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Két eset lehetséges. Az egyik, hogy az előző felhasználó rajta hagyta a profilját amivel játékokat vásárolt. Ezeket a játékokat elméletileg minden profil használhatja. A másik, hogy az előző játékos rajta hagyta a "home/otthoni" beállítását a gépen. Minden profil beállíthat egy Xboxot "otthoni" gépének és ha nem veszi le róla akkor az rajta maradhat akkor is ha letöröl róla mindent. Ilyenkor játszhatók lehetnek a játékok amiket megvett úgy is, hogy a profilja nincs rajta a gépen. Azonban ez bármikor megváltozhat ugyanis a home beállítást bármikor átteheti egy másik gépre (ha eszébe jut) és akkor el fog tűnni erről automatikusan.


Csak azt tudom javasolni, hogy ha működik akkor használd ki nyugodtan amíg tudod, de számíts rá, hogy nem lesz így örökké. Ha esetleg úgy adta el a gépét, hogy az árából veszi az újat akkor akár napokon belül. Ha nem akkor meg ingyen játékaid lesznek egy meghatározatlan ideig.

2023. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
#1 Xbox One és újabb konzolokra nincs kalózkodás.
2023. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lerakatból való a gép és úgy lett megjavítva ki tudja hány évig állt, amúgy az én és amikam fiokjaval is ugyanazok a játékok vannak.
2023. ápr. 18. 15:05
 5/8 A kérdező kommentje:
És miért van az hogy kb havonta növekszik a játékaim száma?
2023. ápr. 18. 15:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Max az jut eszembe, hogy a home beállítás miatt a Game Pass előfizetés is működik a gépen ahova mindig raknak be új játékokat. Tudsz mások ellen játszani multiplayerben olyan játékokkal amik nem ingyenesek? Mondjuk Gears of War 5, az tuti benne van a Game Passban.
2023. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elméletileg a FIFA 22 is benne van a game pass ba de az nincs meg nekem.
2023. ápr. 18. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Az EA játékok csak a Game Pass Ultimateban vannak benne. A sima Game Passban nincsenek.
2023. ápr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!