Acer Swift 3 SF314-52-31UV utrabookon futna szerintetek normálisan a Hogwarts Legacy?

Figyelt kérdés

A gépben Kingston NV1 500GB M.2 PCle SSD van. A szabad tárhely nem akadály.

A minimum gépigényt megtaláltam. Csak nincs tapasztalatom az összenézésben. Kérem aki jártas a témában segítsen.

Minimum:

CPU: Intel Core i5-6600 (3.3 GHz) or AMD Ryzen 5 1400 (3.2 GHz)

RAM: 16 GB RAM

GPU: NVIDIA GeForce GTX 960 4GB or AMD Radeon RX 470 4GB

DX: Version 12

OS: 64-bit Windows 10

STO: 85 GB available space

RES: SSD (Preferred), HDD (Supported), 720p/30 fps, Low Quality Settings

Természetesen tudom, hogy sok minden beállítás kérdése. Van PS4-em is, amin nem lenne gond, viszont azon nem tudok berakni magyar feliratot. A játék történetét pedig nem csak átfutni, hanem élvezni is szeretném.

Köszönöm és további szép napot mindenkinek!



2023. ápr. 21. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Felejtsd el.


"azon nem tudok berakni magyar feliratot"


És? A játék 14 nyelvet tartalmaz.

2023. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Mennyi memória van a gépedben? Mert ha a gyári 4GB, akkor felejtős.

i3 7100U proci se valami combos, a GPU meg Intel Graphics 620, ami azt jelenti hogy a processzor egy kis részébe van berakva IGP-ként a GPU, ami miatt végképp esélytelen a játék futtatása.

2023. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a második válasz adónak, sokat segítettél!


Kedves első válaszoló! Látom azt tudod, hogy mennyi nyelv választható, de az sajnos elkerülte a figyelmedet amit már a kiírásban leírtam. "A játék történetét pedig nem csak átfutni, hanem élvezni is szeretném." Ezzel arra szerettem volna utalni, hogy egyik nyelvet sem értem meg sajnos olyan szinten, hogy maximálisan élvezhető legyen a játék. Szerencsére nem mindenkinek lételeme a kukacoskodás és volt aki segített. Köszönöm!

2023. ápr. 21. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fog rajta élvezhetően futni, ha egyáltalán elindul.
2023. ápr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elvezhetoen biztos nem minimum 4gb vram ajanlott ahhoz hogy tudd elvezni plusz fennt van steamunlocked.net en a jatek szedd le es probald ki hogy fut
2023. ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!