Philips ambilight okostv-t hogyan tudom összekötni egy Thomson DPL907 VD tipusú rendszerrel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, 1000 ilyen kérdés volt, sokat átolvastam,de nem találtam biztos választ. A Thomsont csak a tv hangjának kiadására szeretnénk használni, koncertek, szórakoztTó műsorok alkalmával, a hangzás miatt. RÉgen csak összedugtuk, és kész, de az "új" ( 4 éves) tv-n nincs scart kimenet ugye. Egy 2 sarkánál lecsapott négyzet alakú port van rajta, digital audio out felirattal. Nem értek hozzá, de talán ez usb B port. A thomsonnak meg ugye scart csatija van. Ráadásul tudtommal az analog, a tv digitalis. Nyilván nem akarok tízezreket még rákölteni, hiszen akkor vlm nagyopn proofi hangtechnikát vennék, de segítségeteket kérem 1-2 tippben, kábel átalakító, pontosan mi lenne, ami összehozza am két gépet? Idehaza lenne usb B- usb kábel, amit már talán egyszerűnn összehozni egy scarttal, de akkor sem biztos, hogy a tv hangját kiadja így. Vagy esetleg a sok (számomra felesleges) hdmi port valamelyike kéne? Előre is köszi a segítséget
2023. ápr. 23. 17:27
 1/1 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

"Egy 2 sarkánál lecsapott négyzet alakú port van rajta, digital audio out felirattal."

Toslink, optikai kimenet. Lehet kapni Toslink --> RCA átalakítót.


"Idehaza lenne usb B- usb kábel, amit már talán egyszerűnn összehozni egy scarttal"

Semmi közük egymáshoz.

2023. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!