Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Pioneer erősítőhöz távirányító...

Pioneer erősítőhöz távirányító mobilapplikáció létezik?

Figyelt kérdés

Pioneer VSX-519V AXD7619 VSX-521-K VSX-1023 AXD7690 VSX-1024-K [link]


Ez a távirányító van az erősítőhöz, de elromlott sajnos. Elemcserével sem működik, pedig az előző sem folyt ki, semmi.


Telefonos távkapcs app nincs hozzá? Vagy valami? Vagy esetleg univerzalis tavkapcs nincs hozza valahol? Mert itthon nem nagyon talalom a megfelelőt. Telefonrol konyebb lenne. Csak ki-be kell kapcsolni, meg hangero, mert csak blutusz hasznaljuk. Az erositon levo gombokkal nem kapcsol be, kikapcs bekapcsra sem :( marmint bekapcsol standbyba, tehat vilagit a piros, azt annyi.



2023. máj. 6. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szétpattintod, alkohollal áttörlöd a panelt és működni fog. A gumin lévő pogácsákat is meg kell tisztítani.

Lehet, hogy egy-két csavar van az elemek alatt.

Vagy:

Elviszed egy szervízbe és helyrehozzák.

2023. máj. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zzzoli ***** válasza:
Azerősítőhöz akkor létezik mobil app, ha van hálózati csatlakozási lehetősége.
2023. máj. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szirty ***** válasza:
77%
...vagy van infra a mobilon :)
2023. máj. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

En is sajnos csak olyat találtam, ami wifivel kapcsolodva mukodne. Na ez sajnos még egy nem olyan okos darab erősítő :/

2023. máj. 7. 13:09
 5/7 Zzzoli ***** válasza:
2023. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, SX20-hoz valo kell, megneztem az erosito szamat inkabb.
2023. máj. 8. 20:37
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Na kiderült, hogy nem a távirányítóval volt probléma, mert más rendszerekkel működött. Most eltöltöttem egy órát, kitakarítottam (nem kellett, mert nem volt poros, pedig évek óta megvan, de tisztán tartjuk), szétszedve nem látszott semmi probléma, eldöntöttem, hogy ez akkor biztos alaplapi probléma lesz. Kerestem, kutattam, csak egy megoldást láttam külföldiül, hogy a kijelző alatti SACD/CD gombot és jobb panelen lévő bal felső Memory gombot nyomva tartva factory reset-et (üzelti visszaállítást) lehet csinálni. Nem működött. Elkönyveltem, hogy jó, nyilván akkor ott az alaplapi dolgok miatt off ez is. Keresgéltem, semmi más. Végső elkeseredésemben elkezdtem végignyomkodni az összes gombot úgy, hogy a kijelző alatti 1 és egy jobb panelen lévő, hátha valamelyik előhoz egy rejtett módot, vagy valamit, valamilyen resetet.

Szerencsémre valamiért másodiknak a jobb panelen a volume+ gombot választottam és a képernyő alatt (nem vagyok benne biztos, mert nem néztem, csak mentem sorba) az FM/AM gombot nyomtam le egyszerre. Kb 2 másodpercig. És feléledt.

Szóval ez egy ilyen stuck on standby probléma volt, avagy standby módban, alvó módban ragadás. Gondoltam valami fejlesztői gombnyomással hátha fel lehet ébreszteni, és így lett. Köszi azért a kommenteket. Ezt itthagyom, hátha valaki jár még így. Pioneer SX20

2023. máj. 12. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!