Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hosszútávra ajánlanád a...

Hosszútávra ajánlanád a Harman/Kardon Citation termékcsaládot otthoni vezetékmentes hangzásvilág kialakulásához?

Figyelt kérdés

Sajnos magyar tesztet a tornyokról nem találtam (link lent), mert ugyebár magyar zseb ezt nehezen köhögi ki, vagy nem akarja. Bemutató teremben nincs, viszont nagy múltú márka, így én személy szerint bízom benne. Viszont nektek mi a véleményetek hosszútávon erről? Nem vagyok vájt fülű, de hosszútávon áll leejtős minőséget várok vezetékmentesen a lakásban (családi ház). Zenéhez, filmekhez és játékokhoz szeretném. Tehát vegyes felhasználásra.


Citation Sub


Citation hátsó hangszórók (2db)


Citation Soundbar


Citation Tower



[link]


Jah még annyi, hogy az angolom nem jó, hogy külföldi teszteket nézzek. Anyagilag meg tudom oldani az egészet egyszerre is. Köszönöm a válaszokat!



2023. máj. 9. 21:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A hangzás volt az elsődleges, utána a vezetéknélküliség. A harmadik szempont, ami szempont lett mikor megláttam a multiroomot. Ha hangminőségben messze az átlag felett van minden zenei és film stílusban, nekem az már jó.


Anno vettem egy Logitech z625-öt, mert szinte mindenki dicsérte. Én baromi csalódott voltam azután, hogy hallottam mást is már. Kínai vacaknak tűnt rögtön nekem.

2023. máj. 11. 08:14
 12/15 Morzsi007 ***** válasza:

Hallottad már a tornyokat?

Újra és utoljára mondom el, ha a hangzás az elsődleges szempont, akkor ne vezeték nélküli megoldásban gondolkodj, főleg, hogy nem fél millió forintról van szó. Ez egy szteroidozott BT hangfalrendszer jobban összerakott változata és itt vannak korlátok sajnos. Én csak segíteni akarok, de Te döntesz. Tudom, kellemetlen mikor az ember kinéz magának valamit, megveszi és otthon nem azt hozza, amit elképzelt. Hiányérzete van , csalódott. 😱

Persze, ha már hallottad és neked ez elegendő azért a pénzért, akkor hajrá.

2023. máj. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Morzsi007 ***** válasza:

Még annyit, hogy a kérdésben benne van, hogy hosszútávra szeretnéd.

Ezt a rendszert nem tudod fejleszteni, módosítani technikailag. Egy normál rendszernél, akár egy hangfal kábel cserével is tudod kicsit változtatni. Ezt azért írtam le, mert az ember megszokja a hangot és idővel, ez lehet pár hét vagy hónap, kissé unalmassá válhat a dolog, de nem minden esetben. Itt nincs lehetőség semmi módosításra. Menj el meghallgatni, ha van rá lehetőség.

2023. máj. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De itt a vezeték nelkuliseg azt jelenti hogy kell vezeték csak a konnektorba kell dugni nem az erositobe. Ennek így mi értelme ?
2023. máj. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Úgy oldották meg, hogy mindenhez csak egyetlen táp kábel kelljen. Sajnos nincs lehetőségem meghallgatni a tornyokat.
2023. máj. 12. 04:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!