Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezek közül melyik VHS videómag...

Ezek közül melyik VHS videómagnót érné meg venni?

Figyelt kérdés

Digitalizálni szeretnék akár másoknak is, meg néha nosztalgiázni.


Melyik lehet minőségibb darab?

[link]

[link]

[link]



2023. máj. 10. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Millenium nem volt?
2023. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DK-s ***** válasza:
100%

Egyiket se.


Én ezt ajánlom:


[link]


Automatikus SP-LP felismerés, akár lejátszás közbeni váltással is.


Track kijelölési lehetőség, vagyis ha megjelölöd egy film elejét, akkor később megkeresi neked.


Ha beraksz egy kazettát akkor kicsit előre pörget, majd hátra, majd beáll oda ahol eredetileg volt. Ezután kiírja hogy hány perces a szalag, és hogy épp hány perc, hány másodpercnél áll a kazetta.


Nagyon profi cucc. Nekem is ez van.

2023. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Kettes, félreérted a kérdezőt. Ő nem minőséget akar. Ő vonzódik a gagyihoz. Ő szeret a lópisztoly rosszabbik végén lenni. Ő igényli az élettől ostort. Amikor ő azt írja a kulcsszavak közé hogy "hifi" akkor ócska, igénytelen, filléres muzsikcenterekre gondol. Amikor azt írja a kulcsszavak közé hogy "minőség" akkor olyasmire gondol, amivel évekig szaladgálhat a szekszárdi elektronikai szervizekbe, bosszantani az ott dolgozni próbálókat.
2023. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
#3 nem értem a kérdezőt miért kell bosszantani efféle pimasz provokációval ?
2023. máj. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!