Melyik facebook csoportban lehetne jelképes úgy kérni egy tárgyat,hogy ne alázák porig az embert...És ne röhögjék ki ? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most egy kicsit dühös vagyok,így az okoskáknak üzenem,hogy amit le fogok írni,az kérdés,és nem kérés ! És nem apróhirdetés.Szóval egy KÉRDÉT ÍROK LE !


Jó estét,Sziasztok ! Tagja voltam egy facebook csoportnak.A csoport nevét nem írám le,csak a lényeget.

Szóval egy videómagnót szerettem volna.Márkája,esztétikai állapota mindegy.Jelképes összegért,(ezer forint) vagy ingyen.Nos értelmezzük ezt.A csoport arról szólna,hogy ha szükséged van valamire,és az másnak felesleges neked adhatja ingyen,vagy te állod a postaköltséget.Ki volt írva a kérdésem,kiröhögtek,személyeskedtek,sértegettek.Nem tudják,hogy apámal élek,nem tudják,hogy egy betegség miatt nem dolgozhatom.Nem tudják,hogy nagyon meg kell gondolnunk,hogy azt a kevés pénzt is nagyon be kell osztanunk.Nem tudják,hogy milyen olcsó ételeket eszünk,és ezeket én sem írtam le,mert szégyenlem a szegénységünket.Azóta kiléptem abból a csoportból.Létezik olyan facebook csoport ahol szerencsésen lehetne egy videómagnóm ? A nélkül,hogy kötekednének velem,és bosszantanának ?



2023. márc. 3. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Az megvan, hogy van élet a facebookon túl is?
2023. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Vaterán is vannak ingyen elvihető dolgok.
2023. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden csoportban lesz aki okoskodni fog. Én pl nem ingyen (ki is írtam hogy nem ingyen) , de kerestem volna akváriumi növényeket. Válaszok: gyere szedj a kertemből füvet ötezeee, falevél jó lesz? Lóhere? Volt hogy kerítés anyagot akartam volna (szintén kiírtam hogy nem ingyen) , arra 1 perc alatt jött vagy 10 röhögő fej és okos kommentek hogy "mennnyé obiba" "mingyá megyek és fel is húzom neked a kerítést heheheeeee" meg hasonlók.


Én inkább hagynám a facebookot, tegyél fel hirdetést jófogáson hogy ilyet keresel. Ott nem fognak ilyen balf4szok írogatni

2023. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Hülyének lenni alkotmányos állampolgári jog.

Nem betegség, tehát nem is gyógyítható.

Szegény hülye, csak állampolgári jogát gyakorolja.

2023. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nem szabad ebből ekkora ügyet keríteni, el kell fogadni, hogy az ilyen oldalakon mindig akadnak gáncsoskodók, sőt olyanok is vannak akik direkt keresik rá az okot. Ne menj bele a velük való vitákba és főleg ne magyarázkodj, nézz át rajtuk és csak azoknak válaszolj akik normálisan állnak a kérdésedhez. Mi itt mindannyian kaptunk már hideget és meleget is, gyakran ok nélkül is és nem ritkák a direkt szemétkedések sem. Nem az a megoldás, hogy lelépsz. Persze azért a kérdezők között is akadnak fafejek bőven, van olyan amikor nem lehet nem rámutatni a kérdés együgyűségére.:D Tanuld meg kezelni a különböző helyzeteket és ne vedd a lelkedre a sértéseket. Segíteni sajnos nem tudok neked, már elajándékoztam minden nem használatos berendezésemet, viszont a vízinövényes válaszadónak szívesen adok hólyagos vízikelyhet ha még érdekli.
2023. márc. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Ne vedd magadra szerintem, hogy pár odvas fejű mivel próbál önkielégíteni random idegenek random hirdetésein! Bekerült a szórásba a tied is, hát istenem. Btw videomagnó ingyen se gazdaságos már.
2023. márc. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Thunderfairy ***** válasza:
0%
Ingyen is letölthetsz bármit a netről. Filmet, zenét, játékot, bármit. A videomagnó is így tünt el idővel. A DVD-ket meg lejátszhatod a számítógépeden. Sőt, a filmek, zenék, játékok már mobiltelefonnal is mennek. Isten hozzot a számítógép és az internet vílágába.
2023. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl. porosodik egy itthon. Egy ideje nem volt használva, most nem próbáltam ki, de előtte jól működött.
2023. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!