Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért zörög a HyperX Cloud 2...

Miért zörög a HyperX Cloud 2 fejhallgatóm?

Figyelt kérdés
Volt nekem egy hyperX Cloud 2 fejhallgatóm, aminek zörgött a bal oldala. Nemtudtam rájönni mi okozza. Vettem egy használt de KIVÁLÓ állapotú ugyan ilyen fejhallgatót. Pár hónap használat után zörög valami a jobb oldalában. Ezt hogyan tudnám kiküszöbölni? Szét lehet csavarozni könnyedén vagy valami,

2023. máj. 12. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Bizonyára túlterhelted és a tekercs-membrán tropa...

Ettől, mit vártál...gyártó oldala???

"Power handling capacity: 150mW"


[link]


Ez nudli terhelhetőség...vegyél pioneert, ami 2x3000mW terhelést bír...

2023. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer egy Philips fejhallgatómmal esett meg, hogy egész hamar elkezdett zörögni az egyik oldala. Jó erős fényben jó közelről már látszott, hogy egy-két hajszál fúródik a szivacsba. Az egyik odatalált a membránhoz. Időnként le kellett szedegetni róla, míg át nem tértem a kopaszságra, majd nyilván más fejhallgatóra is, így már tényleg nem zörög. :)
2023. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2

Jetiknek nem ajánlott füles:DDD


Amúgy, az is lehetőség, hogy a keretből kiesik-kilazul a hangszóró-elenged a ragasztás bár ez is ritka, de olyan is van, hogy a mágnes mozdul ki.A túlterhelésre nagyobb a tipp.

2023. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hajszál volt a probléma, találtam benne EGYET. Kihúztam, azóta hibátlan. Köszi, nagyon jó tipp volt ;)
2023. máj. 14. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!