Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Adott egy (aliexpress)rendelt...

Rsturbo1981 kérdése:

Adott egy (aliexpress)rendelt bluetoot modul és a hozzá adott mikrofon kábelt szeretném megtoldani ,mert rövid .Elvágtam és a szigetelésen belül két különböző színű rézszálak futnak szigetelés nélkül sima réz és zöld színű réz szálak,hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Miért nincsenek szigetelve,honnan tudom melyik a pozitív és negatív a réz szálak közül,mert nem a saját mikrofonját akarnám használni.

2023. máj. 13. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a rézszálak (többeres) szigeteltek, az összes.

A végéről kell ellenállásméréssel kideríteni melyik is "föld" és melyik a jelvezeték.

2023. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Színes lakkszigetelés, régebben ezen trollkodott is valaki, aki nem akarta befogadni agyilag, hogy a forrasztópákával leégethető a lakkréteg és így beforrasztható.

Olyan kényszerképzete volt az embernek, hogy ez egyfajta gányolás, nem fog rendesen érintkezni. Holott gyárilag is simán beforrasztják, ez így van kitalálva, hogy forrasztható legyen. Máig sem értem, mit képzelt a troll.

2023. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!