Panasonic SC-AKX710 mini hifinek jó hangzása van és hangos?

Figyelt kérdés

2023. jún. 4. 00:58
1 2
 1/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
49%

Mihez képest?

Nem értem ezt a Gyakori Kérdéseket, itt már évekkel ezelőtt is láttam több butaságot.

De mi van itt mostanában?

Egy ember csinálja ezeket?

Vagy ideszokott a ChatGPT?

Furcsa.

2023. jún. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Árukeresős vélemények alapján 50Hz alá nem megy, meg hangosnak mondják, de épphogy érzed a mellkasodban, hát, nem tudom, szerintem ennyit megkapsz sokkal kevesebbért, és még csak nem is ilyen ronda a cucc. Minőségről szerintem itt ne beszéljünk. Mire kell egyébként? Muszáj kicsi legyen? Kell három darabból állnia? :D
2023. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
vegyel inkabb valami ertelmes edifier sztereo hangfalat az tuti jobb ennel
2023. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szeretnék egy jó hangzású rendszert jó mélyen szóljon a szobában meg ha néha olyanom van akkor remegjen a szíven.


Ilyen rosszak akkor a vadiúj hifik?

Pedig nagy márka a Panasonic

Használtan még lehet venni 3 vagy 5 CD-s hifiket is de láttam itt az oldalon sokaknak az se teszik az 5 CD-s mert sok a baj vele de nem mondják meg mi az.

2023. jún. 4. 16:36
 5/12 anonim ***** válasza:
az osszes mini hifi egy rakas f@s ennyibol egy edifier s350-360db vagy r2850db ezektol rengeni fog a szoba es meg normalis minosege is van
2023. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Genius nem olyan jók?

Láttam van 2.1 5.1 is.

Vagy az nem olyan jók?


billentyűzetben és egérben is azok vannak nekem és jó meg a nagybátyámnak is, de lehet hogy hangcuccban nem jók.

2023. jún. 4. 17:28
 7/12 anonim ***** válasza:
nem genius, mondom edifier ha multimedias kell, sot a logitech is f@s olyat se vegyel
2023. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Salx Narval ***** válasza:
Jó lesz az neked.
2023. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Micro hifik is rosszak?


Vannak ezek a projektorok ez az új divat, hát azok nekem nem jönnek be, nem is tudom hogy találhatnak ilyeneket ki.

2023. jún. 4. 20:02
 10/12 anonim ***** válasza:
igen az osszes ilyen mini hifi meg hifi meg hangprojektor meg soundbar meg az atlagos bluetooth hangszoro az mind kb a hulladekkal egyenlo minoseg teren bar egyre inkabb azt erzem hogy neked olyan mindegy mit irok mert nem birod felfogni... vegyed akkor amelyiket akarod
2023. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!