Melyik lehet ez a játék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy régebbi játékra gondolok, olyan 2000-2010 környéki játék lehet szerintem. Régen játszottam vele, de már nem emlékszem a címére. Olyan Skyrim-szerű grafikája van és nagyjából abban a korban is játszódhatott. Emlékszem arra, hogy az eleje úgy indult, hogy valamilyen zöld területen van a karakterünk, ahol van egy folyó meg sok fa asszem, és valami férfinek akarjuk a lányát feleségül venni. És azt mondja, hogyha feleségül szeretnénk a lányát venni, akkor 3 próbát teljesíteni kell. Az egyikre emlékszem: szarvast kellett vadászni íjjal. Az egyik másik az meg, ha jól emlékszem, de nem biztos, fát kellett vágni. A 3.próbára már sajnos nem emlékszem, csak arra, hogy sikeresen teljesítettük, és akkor feleségül vehettük a lányát, de aztán mintha történt volna valami, vagy nem tudom, tovább már nem emlékszem. Tudja esetleg valaki, hogy ez melyik játék lehet? Előre is nagyon köszönöm.

2023. jún. 8. 14:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!