Milyen erősítőt vegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy basszusgitárt, és eldöntöttem hogy megtanulok rajta játszani. Annyit tudok róla, hogy nem túl jó minőségű, nem értek hozzá, de egy jó erősítővel javítani lehet rajta? És ha igen, akkor 40k-ból kijön valami használható?

2023. jún. 8. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Javítani nem lehet rajta-legalább is az erősítővel. Az elektromos basszusgitárt mindenképp kierősítve használjuk. Szóljon ez fejhallgatóból, vagy bármi más hangszóróból. Erősen javasolt olyan erősítést venni, ami kifejezetten basszusgitárhoz készült. Ajánlom felkeresni és kérdésekkel bombázni a világ legszimpatikusabb basszusgitáros közösségét. Még ők lesznek hálásak, hogy segíthetnek egy lelkes kezdőnek:)

Linkelem: [link]


40k-ból kijön használható, gyakorló kombó, akár új is. Nyilván a kevés pénz megalkuvásokra késztet, de akkor is szólni fog és ez a lényeg.


Itt egy link új, gyakorló kombókról. Természetesen vásárlás előtt nézz utána magad is. YT-on hallgasd meg az eszközöket. A linkelt üzlet megbízható. [link]


40k-ért esetleg vehetsz régi, használt normál méretű kombót is. Ezt Neked kellene eldönteni. Én újat vennék. Jó zenélést!

2023. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!