Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 🙃 hihetetlen ,, Mi olyan...

🙃 hihetetlen ,, Mi olyan nagyon drága ebben a keszülékben?

Figyelt kérdés
[link]

#zene #hang #Dezső #Erőködő
2023. jún. 10. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem drága. Keress rá hogy mennyi a bolti ára.
2023. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
"drága készülék" & "miért vesznek/vesznek -e Magyarországon drága telefonokat" kérdések feltevője: nem unod még?
2023. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok mai gyerek, és fél évszázada, amikor még a HiFi nagy dolog volt, a Marantz cuccok egy jobbfajta nyugati autó árába kerültek (közben általában csak keleti autót lehetett kapni). De a mai napig ez a minőség, ami nem egy évre tervezett cucc. Szóval nem kínai és aki értékeli, annak ez az ára.
2023. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Ennyiért még neked kéne fizetni hogy elhozhasd egyáltalán.
2023. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
#1-nek: De. Ez drága. Attól, hogy a bolti ára is drága; attól ezek az árak még irreálisak. És számomra is tényleg érthetetlen ez. :O [többi kommentet még nem olvastam; és új hozzászóló vagyok; ez az első hozzászólásom ide. ]
2023. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

(* mármint, szürreálisan sokba kerül.

Nekem úgy tűnik, szürreálisan magas az értéke. Amire becsülték; amennyiért adják. ) bocsi ha vmi nemjót írtam.

2023. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Kereslet-kínálat. Leírtam hosszabban, csak pár suta jelentette, mert haragszom a sutákra.
2023. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

" Attól, hogy a bolti ára is drága; attól ezek az árak még irreálisak. És számomra is tényleg érthetetlen ez."

De, nagyon is érted.

Aki akarja megveszi.

Neked nem kell megvenned, tehát az ára neked abszolút lényegtelen.

2023. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
minden termék annyit ér amennyit adnak érte. próbáld meg felfogni.
2023. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2023. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!