Mi ez az élő adás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hete már figyelgetem, rendszeresen megjelenik az előzményemben ez az élő adás:

https://www.youtube.com/live/fTGQTIdcPQY?feature=share

Semmi hasonlóra nem kattintottam.

Mit tudnék csinálni hogy eltűnjön, miért lehet ez?



2023. jún. 21. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Egy orosz pali a saját életét streameli 7/24-ben.
2023. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Erre én is rájöttem.

A gond az, hogy sosem kattintottam ezelőtt a videóra, többször is kitöröltem az előzményekből és mindig felhozza úgy, hogy nem néztem.

2023. jún. 21. 21:51
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

Én már feladtam...

Valami gond van a youtube algoritmusával. Régen tök jó videókat ajánlott be amik tényleg érdekeltek és néztem hasonlókat előtte. Manapság meg olyanokat ad amire még csak nem is gondolok hogy rá kellene keresni, annyira nem érdekel.

2023. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nem is az a bajom, hogy az ajánlottak között van, mert ott nincsen, hanem hogy egyből az előzményeim között jelzi. Nem is találtam volna meg a videót, ha nem nézem az előzményeimet, hogy megtaláljak valami mást amit már néztem.
2023. jún. 22. 01:47
 5/12 Mr. Wendigo válasza:
Pc-n vagy mobilon YouTube-ozol?
2023. jún. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mr. Wendigo válasza:

PC-n, ha megnyitod a https://www.youtube.com/ -ot, ha az egérrel mutass folyamatosan egy random videóra az 15-20mp(de ha teszteled legalább fél perc)-ig akkor elméletileg benne kellene hogy legyen az előzményekben!

#1 Egyébként 24/7.

2023. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindkettőn, és ismerem ezt a funkciót, de sosem dobta fel még ajánlottba sem ezt a videót.
2023. jún. 24. 08:04
 8/12 Mr. Wendigo válasza:

Lehet, hogy a faszi hackel?

Lehet hogy feltörték a fiókod!

2023. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Több tízezer ember így járhatott, mert múltkor 38 ezer ember nézte élőben a pasit.


Cseréltem jelszót stb, de nincs hatással rá.

2023. jún. 24. 11:56
 10/12 Mr. Wendigo válasza:

Ma reggel én is megnéztem a linket és több mint 30000-én nézték!!!

Ez azért lehet mert egyzser elkezted nézni és a YouTube úgy veszi mintha folyamatosan néznéd,

Ezért lehet az is hogy laggol.

2023. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!