Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mely helyet tudnátok javasolni...

HGYG11 kérdése:

Mely helyet tudnátok javasolni ahol tudnak segíteni Ps Vita-val kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Olyanról lenne szó, hogy vettem egy készüléket amely enso-val meg van törve és ezt szeretném gyári állapotra vissza állítani.

Igen neten van erről videó, de itt jön képbe az a baki, hogy véletlenül formatáltam és alapra állítottam vissza mielőtt a törést tüntettem volna el először.

Utána olvastam, hogy újra meg kéne törjem és az után van rá újra lehetőségem, hogy leszedjem a henkaku-t róla, de a keresőjén keresztül a deploy rész nem akar működni(hogy telepíteni tudjam), valamint kábelesen a gépem se látja sehogy se.

Ha esetleg a megoldásban tud segíteni bárki, azt is megköszönöm.



2023. jún. 22. 18:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!