Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mac Miniről milyen torrentezni?

Mac Miniről milyen torrentezni?

Figyelt kérdés

Gyorsabb mint egy windowsos gép? Gyorsabban seedel?

Természetesen használok hozza külső periferiat, pendrivet.

Mac Mini 2023 M2 (256gb)

Qbittorentet lehet csak használni hozza ugye? Programok mennyire kompatibilisek vele? Pl lightroom, PS, final cut pro.


Tervezek vásárolni egyet minden érdekel ilyen terén, specifikus jókat megnéztem, de semelyik ismerősöm nem torrentezik Mac-rol, ezért kerdezem.

Minden érdekel ilyen téren.



#Mac, MAC, Macos, macbook, iMac, icloud, Mac mini #Apple tortentezes, torrent, letöltés, ncore kufirc com
2023. jún. 27. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Sz*r :( Egyetlen vírust sem tudtam benyelni vele. Bezzeg a Windows két perc alatt összeszed negyvennégyet, így sokkal hatékonyabb a teljesítménye.


Mac-kel három év alatt sem tudtam letölteni semmit pluszban ingyen azon kívül, amit akartam.

2023. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😂😂 Meg kell szokni ha új meg a rendszer
2023. jún. 27. 19:42
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

A seedelés nem a géptől függ, hanem az internetedtől és attól hogy mennyire szedik tőled az adatot.


Sok torrent kliens elérhető Mac-re is!

[link]

Több évig torrenteztem miniről, akkor uterrentet használtam.


Minden mainstream program elérhető Mac-re is. LR, PS, Office, stb. stb.


Kérdezz részletesebben, mert minden nem lehet ide leírni. :D


1-es te meg mit akartál mondani? :DD

2023. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as. Köszönöm szépen a válaszod. Az interneten átlagos , gyakran mobil netet használok mert korlatlan van ;D azt hittem gyorsabb h ha M2 Mac-om van.

Akkor megnyugodtam ha szinte minden elérhető MAC-ra.


Mac Minihez milyen monitort ajánlotok? Vagy az mindegy?

2023. jún. 27. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Tudsz MAC-en is torrentezni, ugyan olyan gyors lesz, mint windows alatt, mivel a le, és a feltöltési sebességed elsősorban nem a géptől, hanem az internet sebességétől, valamint a seeder feltöltési sebességétől, és mennyiségétől függ, a feltöltés pedig attól, hogy tőled milyen sebességgel húzzák az adott torrent tartalmát.

De egy nagyon fontos javaslatom lenne, amire a többiek előttem nem tértek ki:

NE torrentezz pendrive-ra, mert könnyen kinyírhatod vele a penyót! A Pendrive nem torrentezésre lett kitalálva, ezért hát torrentezés alatt nem lesz hosszú élete. Szerezz be egy HDD-t, egy olyan kapacitásút, amiről úgy gondolod, hogy elég neked. Én is ezt tettem, a 256 GB-os SSD-men található a rendszer a programokkal, az 1 TB-os HDD-men pedig a cuccok, amikre szükségem lehet, és arra már mehet a torrent ezerrel. Különben is, a torrentezés függ a pendrive sebességétől is, láttam már olyat, hogy egy szerencsétlen pendrivera fél óra alatt meg sem mozdult a letöltés (UTorrent), ahogy átraktam HDD-re, fél óra alatt letöltődött a 20 gigás torrent.

2023. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azért óva intenélek a torrentezéssel. A sok írás/olvasás kinyírja az SSD-t, és mivel az Apple Silicon gépeiben nem cserélhető az SSD, ezért dobhatod ki az egész gépet úgy ahogy van.
2023. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os külső merevlemezről hallottál már?
2023. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 Igen, ez egy lehetséges megoldás.


Megoldási lehetőséget nem javasoltam (mindenki el tudja dönteni, hogy hogyan kerüli ki az SSD tönkretételét), nem akarok beleszólni, csupán jó szándékból figyelmeztettem a usert.


Ha engem kérdezel, akkor inkább NAS-ra szavazok, ha (anyagilag) megoldható, valami 2-4TB-os HDD-vel és akkor mindjárt lesz privát felhő, médiaszerver, biztonsági mentés, külső tárhely, torrent server, stb.


Nem értem miért kell egyből belekötni valamibe...

2023. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Javasoltam valamit, amibe te 2 perc múlva már beleálltál. Lopni tudsz, de gondolkodni nem? :P
2023. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!