Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek ezt a számítógépet...

Szerintetek ezt a számítógépet megérné elcserélnem egy ps4-re?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy ismerősöm aki cserélni szeretné a Ps4 slim 1Tb konzolját 1db gyári Sony kontrollerrel és 10db játékkal asztali számítógépre én pedig inkább a konzol felé hajlok csak nemtudom megérné e részemről a csere? (Néztem és egy hasonló összeállítás ebből a konzolból ~48-50ezer ft)

A ps4 adatait fentebb már megírtam,nos a gépem adatai pedig a következőek lennének:

Cpu: intel core i5 2500k 3,3Ghz 4magos

Ram: 8gb ddr3

Hdd:500gb sata

Ssd: 120gb sata

Vga: Nvidia geforce Gtx 750 2gb pci express

Ez a konfiguráció ebben az összeállításban mennyit érhet kb? (Ahogy én utána néztem kb. 42-45000ft) de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is!

Pc-m is maradna amúgy ha cserélek is,mert van mellette egy laptopom is!

Minden választ és segítséget kíváncsian várok és előre is köszönöm! :)



2023. jún. 29. 06:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a gep mar kb porfogo kategoria, amiert mar nem erdemes penzt adni, igy szamodra nagyon jo uzlet.

A haver tisztaba van hogy mekkora ongolt fog rugni?

2023. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudja persze,de azt mondta,hogy jelenleg nincs számítógépe,de a Ps már feleslegessé vált neki így netezni és Csgo-ra meg ahhoz hasonló kisebb gépigényű játékokra megfelelő lenne neki! Ilyesmi játékokat még mostanság is szépen vitt nálam is úgyhogy nem lesz gondja vele!
2023. jún. 29. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor go!
2023. jún. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yoni03 válasza:
Persze, simán jó a csere - - - also ilyen géppel akár RDR2-zni is lehet, ha nem izgat a grafika.
2023. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!