Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Bluetooth fejhallgató vásárlás...

Bluetooth fejhallgató vásárlás előtt állok amire 20 ezer Ft a keret, ki milyen fejhallgatót ajánlana ezen áron ???.

Figyelt kérdés
Szempontok: Ezen az áron dinamikus - természetes hangzása legyen amennyire csak lehet, és legyen valamennyi tér is, hangszeres retro zenehallgatásra keresek fejhallgatót telefonhoz SAMSUNG S21 PLUShoz. Szeretem hangosan hallgatni a zenét szóval ne legyen halk max hamgerőn de ne torzítson.Telefonálásra is használható legyen. A hangszóró kamrák legyenek kifordíthatóak. A bluetooth jel stabilitással ne legyen gond, legalább 10m-ig. Az üzemidő legyen hosszú. Nem ártana az ha vezetékesen is használható lehezne de nem alapfeltétel. Ha lehet fém legyen a fejpánt de ez sem alapfeltétel, ha műanyag akkor legyen rugalmas és ne könnyen törő. A hangszóró párnák lehetőleg ne könnyen foszló gyenge minőségű műbör párnák legyenek.
2023. júl. 4. 11:20
 1/4 anonim válasza:

Nekem egy JBL-em van, most akciósan 22k, ha ez még beleférne neked.


[link]


A hangszórók nem kifordíthatóak, viszont a pánt felé összecsukható, így könnyű szállítani pl. táskában is. A pántja is erős, hiába műanyag.


A bluetooth jel teljesen stabil 20 méterig. 30nál már kezd szakadozni.


Az enyém majdnem 5 éve megvan, a hangzása patika még mindig. Az üzemidő egy dekát nem romlott még, simán használható 8-10 órán keresztül akár folyamatosan is (igen, néha konkrétan egész nap rajtam van, tudom, egészségtelen xd).


Sajnos azt kell mondjam, hogy a műbőr már lefoszlott róla, nem tudom mennyire gyér teljesítmény ez így 5 év után. (1-2 hónapja kezdődött)

Ellenben a műbőr alatt a fej és fülpárnácskák ugyanolyanok, nem kezdtek el deformálódni/szétszakadni tehát még mindig kényelmes viselet, csak csúnya.


Ja és a páromnak ugyanilyet vettem nemrég, ő is megvan vele elégedve. :D

2023. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kólauborkával ***** válasza:
0%
Ennyiért? Örülj, ha a zsebed és a füled között stabil lesz a kapcsolat és nem szaggat minden lépésednél…
2023. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 válaszoló. Nem adok ki vezetéknélküli fejhallgatóért többet. Vannak minőségi fejhallgatóim pl Audio - Technica és GRADO. És biztos hogy vannak ezen áton is nem csak olyan fejhallgatók amik örüljek ha megszólal típus.
2023. júl. 4. 11:56
 4/4 anonim válasza:
100%
Sparban most hűségpontokkal akciós a JBL-14.999-Ft.
2023. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!