Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Bluetooth fül/fejhallgatók...

A Bluetooth fül/fejhallgatók általánosságban vége rosszabbak, mint a vezetékesek?

Figyelt kérdés
Én pár éve vettem elég drága is volt ráadásul, és nem volt olyan jó.. állandóan töltögetni kellett, mert pár óra alatt lemerült.. ja és gamingben nem ért semmit ha pl. Valakivel ment játék közben a hívás már nem lehetett hallani a játékot rendesen, mert torzult a hang.. nem tudott két hangsávot kezelni. Az óta nem is mertem Bluetooth headsetekkel próbálkozni..
2023. ápr. 16. 18:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudna ajánlani valaki olyat, ami megbízható jó minőségű?
2023. ápr. 16. 18:44
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
A bluetooth alkalmatlan játékra, pont.
2023. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetlen előnye, hogy kényelmes, és felállhatsz vele a géptől, lakason belül mondjuk 5-6 méterig szabadon mászkálhatsz.

Headset módban, amikor a mikrofon is aktív, botrányosan fos a hangminőség, ennyit tud a BT szabvány. Ez a protokol telefon kihangosítónak lett kitalálva. Beszedet elfogadhatóan átviszi, de ha alatta zenét akarsz hallgatni az pont olyan minőségben fog szólni, mi t mikor felhívsz egy ügyfélszolgálatot es hallgatod a recsegős várakoztatózenét.

Vegyél egy USB dongle-s vezetéknélküli headsetet, ami nem bluetooth-os. Review-kat alaposan nézd meg.

De a legjobb a vezetékes, ha játszol, úgyis oda vagy szögezve a gép elé.

2023. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!