Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha be volt kapcsolva a Playsta...

Ha be volt kapcsolva a Playstation 5 és elvették az áramot akkor az okozhat benne valami kárt?

Figyelt kérdés
A tegnapi nap folyaman jatszottam a Ps5-ön és gyors leszaladtam valamit csinalni addig a játekót úgy hagytam main menj én és később a Playstation Rest Mode-ba rakta magát és utána pedig elvették az áramot meg vissza adták de így hirtelen, ezen ok miatt okozhat benne valami károkat vagy ront az állapotán?
2023. júl. 6. 05:12
 1/3 47. ***** válasza:
59%
Ha elindul, akkor nem lett baja. Inkább a túl sok áram a pusztító (villám), ezért illik a komolyabb dolgaidat védett hosszabbítóba dugni.
2023. júl. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zzzoli ***** válasza:
Nem okoz semmi problémát!
2023. júl. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nálunk soha egy egyközbe sem okozott gondot az áramszünet

24 év alatt egyszer sem tapasztaltam ilyet se itthon sem a környezetembe

2023. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!