PS4 kontroller probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám hogy lecseréltem a sima ps4 em egy ps4 prora. Van egy Nacon Aszimmetrikus kontrollerem aminek nincs meg a bluetooth adaptere amivel szinkronizálni kell hogy felismerje a ps. Kerestem külön ehhez a nacon kontrollerhez azt a bluetooth adaptert amit egyébként adnak hozzá de én sehol sem találtam. A kérdésem az lenne hogyha veszek hozzá egy másik bluetooth adaptert akkor azzal is rátudok majd csatlakozni és felismeri vagy csak és kizárólag úgy ismeri fel a ps ha az eredetijét használom. Remélem valaki próbálta már igyis mert nem akarom feleslegesen megvenni és kiderül hogy úgy nem is jó. Én erre az adapterre gondoltam hogy hátha jó


[link]



2023. júl. 7. 10:59
 1/3 Gyakori93 ***** válasza:

Biztos hogy bluetooth adapter?


Mert ezek a perifériák. Mint az egér és billentyűzet, más fajta adatátvitelt használ. Nem bluetooth-ot.


Ha a kontroller bluetooth-os lenne, akkor egy mobiltelefonnal is össze tudnád kapcsolni. De mivel jó esélyel nem az, így nem lesz jó a te általad linkelt adapter.


És azt, hogy sikerül be szerezned az eredeti adaptert. Nem garancia arra, hogy müködni is fog. Legalább is én még nem találkoztam ilyen esettel.

2023. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


Erről a kontrollerről van szó. Természetesen bluetoothos a ps4 meg is jeleníti és látja de amint rámegyek hogy párosítsa azt irja ki hogy a ps4 nem támogatja ezt az eszközt ami nyilván azért van mert a bluetoothos vevőkészülék ami járt a kontrollerhez eltűnt valahová és így nem tudtam szinkronizálni az új ps re. Ezért érdekelne hogy egy másik bluetooth vevőkészülékkel sikerülne ezt megoldani. Vagy a gyártó tényleg úgy gondolta hogyha azzal a vevőkészülékkel történik valami elromlik vagy eltűnik akkor dobhatom ki a kontrollert és vegyek egy teljesen újat? nem is értem miért nem árulnak hozzá ők külön ilyen vevőkészüléket hogy attól a kart tudd használni mert nyilván semmi baja attól függetlenül

2023. júl. 7. 15:36
 3/3 Gyakori93 ***** válasza:
Most utánna kerestem, és ahogy látom, van bluetooth a ps4-ben. Azzal nem tudsz kapcsolódni a kontrollerhez?
2023. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!