Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ki milyen Bluetooth-os fülhall...

Ki milyen Bluetooth-os fülhallgatót tud ajánlani?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olcsón szeretnék Bluetooth-os fülhallgatót venni, mivel a vezetékes már kikészített és nem is szól szépen. Lehetőleg jó akkumulátorral rendelkezőt keresek és olyat ami szépen szól. Válaszokat előre is köszönöm!

2023. júl. 17. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
2023. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

EarFun Air Pro 3

[link]


Több termékem is volt tőlük nagyon meg vagyok velük elégedve.

Az egyik hibás volt, írtam a supportnak 2-3 email váltás után (írtak, hogy mit próbáljak ki, mit nézzek meg) szó nélkül küldtek egy újat ingyen.


Amit linkeltem az már zajszűrűs (egész jó), telón tudsz equalizert állítani, van benne gaming mód, 4-4 funkciót tudsz állítani a 2 fülesen, aksi 4 óra beszélgetést simán kibír egy töltéssel, több eszközhöz is lehet csatlakoztatni egyszerre. Vezeték nélkül is lehet tölteni, amúgy usb-c-vel.

A hangzása is nagyon bejön nekem, mondjuk itt hozzáteszem, hogy próbáltam egy másik terméküket is annál viszont a hangzás nem tetszett.


És az ára sem horror, most kb 20ezerért meg tudom venni, full áron ne vedd meg, folyamat vannak akciók nálunk, vagy a neten kuponkódok minden felé.

2023. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
36%
Buxton REI-TW 200-om van, akciósan vettem, állandóan használatban van, szépen szól, és nem a legdrágább kategoria:D
2023. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
LG TONE Free FN6, nekem nagyon bevált, a fehér változat van nagyon kényelmes és jól néz ki.
2023. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!