Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kaptam egy vezeték nélküli...

Kaptam egy vezeték nélküli fülhallgatót, és csak külön külön csatlakozik a telefonokhoz. Hogyan tudnám rendesen használni?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ts-d12 airpods vezeték nélküli fülhallgatót, de csak külön csatlakozik mindkét oldal,külön szólnak, együtt nem. Mar mindent megpróbáltam, nyomtam a tartóján lévő gombot, nyomtam a fülhallgatót is, hátha úgy történik valami, de semmi. Ugyanúgy külön szólnak de együtt nem.

Mit tudnék kezdeni vele? Érdemes lenne bevinni valahova szervizbe?

Azt még hozzátenném, hogy androidos telefonom van, akitől kaptam, annak is az volt, ő mégis tudta használni régebben, nekem pedig nem működik.



2023. jún. 22. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Még az ilyen noname kacatoknak is van útmutatója.
2023. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Típus szerint van hozzá PDF-utasítás. (Google).

Erről nem beszéltél eddig.

2023. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

4000 forintos kategóriától ez várható....

ha tudod reseteld le és csatlakoztasd újra, ha nem, akkor dobd el!

2023. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt nem említettem, hogy minden útmutatót, amit találtam, megnéztem hozzá.


Reseteltem is, de úgysem akar összepárosodni a kettő.

2023. jún. 23. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!