Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mért mondják sokan azt hogy a...

Mért mondják sokan azt hogy a tablet nem jó animáláshoz mások viszont azt mondják hogy nagyon is jó hozzá ?

Figyelt kérdés

Szeretnék animációs meséket készíteni és ehhez szeretnék venni egy tabletet

De sokan azt mondták nekem hogy a tablet az nem jó animáláshoz míg nagyon sok videóban láttam hogy azzal készítik el az animációkat és páran azt is ajánlották is ehhez a tabletet


Akkor most kinek higgyek?


Esetleg tudnátok erre alkalmas tabletet írni árral együtt?



2023. júl. 21. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a sokadik ilyen kérdésed, ha jól sejtem. Az a probléma, hogy nem egyértelmű, mit értesz animálás alatt. Ha olyat, hogy fogsz egy érintőtollat, és azzal rajzolsz, akkor célszerű lenne így megfogalmazni. Az teljesen lényegtelen, hogy után mit kezdesz ezekkel a rajzokkal. Én ugyan nem próbáltam rajzolni semmivel, de állítólag az iPad-ok a legjobbak erre, viszont drágák, és érintőtollat (azaz ceruzát - Apple Pencil) külön kell venni horror áron. Androidos tabletek között is vannak hasonlók, amik 100e Ft körül kezdődnek, valamelyikhez adnak érintőtollat, valamelyik csak támogatja, és külön kell venni, mindenesetre meg kell nézni a gyártó oldalát. Az is számít, milyen appok érhetők el, mert nincs minden Androidra. A másik opció, ha átlagos tabletet veszel, hozzá kitámasztót (1-2-nél be van építve), és egy Bluetooth-os Wacom érintőtáblát, ahhoz van toll is.
2023. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És azok akik azt mondták, hogy nem jó, mivel indokolták?

És kinek hiszel?

2023. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindig az volt a válasz hogy nem tudják elmagyarázni hogy miért nem jó csak nem


De én inkább azoknak hiszek akik azt mondják hogy jó rá csak nem tudom hogy melyik márka lenne a legjobb

2023. júl. 23. 17:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézz youtubeon teszvideókat amikor animálásra használnak tableteket.

https://www.youtube.com/results?search_query=ipad+for+animat..

2023. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!