Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A ps-em miért indít újra már...

A ps-em miért indít újra már lassan egy napja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ps4-em van és néha amikor befagy egy játék akkor újraindítom. Tegnap is volt egy ilyen eset, ugyan úgy újra akartam inditani a ps-t de már tegnap óta írja, hogy “PS4 újraindítása”. Kihúzni nem szabadna ilyenkor ugyebár, és semmire sem reagál. Nem igazán tudom mit csináljak mert ilyen még nem fordult elő. Mit kene csinálnom?

2023. júl. 22. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem telefonnal fordult elő hasonló, tudom az nem ps de azért írok mert látom, hogy nem kaptál még választ.

Nekem frissítés után fagyott le a telefonom a bekapcsolásnál a márkajelzésnél. Vártam, vártam. Majd kikapcsoltam. Azt javasolják ugyebár, hogy ne kapcsoljuk ki ilyenkor, de mást nem nagyon tudsz tenni. Nekem nem lett utána semmi baja a telefonnak. PS-nél szerintem megpróbálhatod.

⚠️Természetesen csak saját felelősségre, senki nem vállal semmiért felelősséget (bár így sem tudod használni ahogy most van neked).

2023. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!