Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nintendo Switch oled vásárlásá...

Nintendo Switch oled vásárlásán gondolkodom.A oled modell hátlapi része mennyire sérülékeny?Nem dokkoló által okozott karcokra gondolok mert azt meg oldottam matricákal belűl a dokkolóban.Igy nem tudott karcot ejteni.hanem a v1 el szineződött stb

Figyelt kérdés

2023. júl. 31. 18:23
 1/1 A kérdező kommentje:
Ez alatt azt értem hogy pl ahol fogom a konzolt és ra lóg az ujjam az egyszerűen le moshatatlan takaríthatatlan foltokat hagyott.Pedig mindig kezet mostam.És nagyon vigyáztam rá ez a probléma mégis fel merűlt.Nagyon sérülékenynek itéltem meg…Es hogy az Oled modell ugyan ezt produkálja?vagy csak nálam van ez?És ha ti véditek a hátlapot akkor mivel teszitek azt ?
2023. júl. 31. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!