Hangfal kérdés pc hez?!

Figyelt kérdés

számítógép mellé újítanék hangrendszert, ajánlottak használtan de biztos forrásból 2 típust. ami jobban tetszik az egy ilyen lenne: [link]

viszont erről azt olvastam, hogy nincs olyan hangzása közelről mintha pár méterre lenne, kb 80 cm re tudnám használni. a másik hangfal pedig ez: [link]

nagyjából egy áron jutnék hozzá mindkettőhöz szóval az ár nem befolyásoló. melyik érné meg jobban, ti melyiket választanátok?


köszönöm előre is!



2023. aug. 4. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Általánosan igaz, hogy a hangfalak hangzása függ a távolságuktól és a hallgató helyzetétől.

Én az elsőt választanám.

2023. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsőt választanám. 3 sáv.
2023. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nagyobb jobb ugyanannyiért. Közelről minden jobban szól, ez leszedi az arcod 80 centiről. Ha kevesled az alját esetleg, tetszőleges böhedék aktív szubot rá tudsz szúrni, akkor még a mejjedet is leszedegeti...
2023. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
El ne felejtsem: HDD tudja kapni rendesen, ne legyen közel hozzá, ne legyen a rengő asztalon, olyan helyen legyen, ahol pont rossz nagyon a mély, ha belefülelsz :)
2023. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! ment a zöld pipa :)
2023. aug. 6. 07:05
 6/6 feri 45 ***** válasza:
Nem ismerem az izlésedet és a lakásod akusztikai tulajdonságait, de Te se ismered az én izlésemet! Miért gondolod, hogy tudunk választani helyetted? Olyan hangfalat válassz, mely hangszínezet állítással tudsz számodra kedvező hangzást megvalósítani!
2023. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!