Hogyan tudnám használni Android tévémen az Időkép honlapot?

Figyelt kérdés

Android rendszerű tévémen többféle böngészővel próbáltam megnyitni az Időkép honlapot. Bejön rendesen - a böngészőtől függően desktop vagy mobilos változatban - azonban legfeljebb egy-két perc után a nagy részét kitakarja a sütik használatára vonatkozó leírás. Sajnos ebben az ablakban még nem láthatók az elfogadásra vagy elutasításra használható gombok. A baj az hogy az ablakon belül nem működik a görgetés, csak az ablak mögött látható honlap felülete mozog, és így az ablakot (ami kitakarja a honlap kb. 80%-át) nem tudom eltüntetni.

Írtam emailt a honlap kezelőjének, de választ egyáltalán nem kaptam.

Mit lehetne tenni? Köszönöm.



#Android TV #Időkép honlap
2023. aug. 6. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha lehet nagyítani-kicsinyíteni valahogy a böngészőben, az segíthet
2023. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Telefon képernyőjének tükrözésével.
2023. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 elistvan ***** válasza:

Időképp appal a play store-ból?

[link]

2023. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 elistvan ***** válasza:
Bocs, nem olvastam végig a kérdés így vedd a 3-as válaszomat tárgytalannak. Ahogy a 2-es válaszoló írja ha tud chromecastet a tv akkor tudod a teló képernyőjét tükrözni avagy telepíts egy kodit a tv-re (nekem is az van a 40-es androidos thomsonomon) és lehet bele tenni időjárás kiegészítőt. Működik szuperül.
2023. aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én elmentett könyvjelzőről nyitom, és nincs ilyen probléma vele, ha egyész nap is van megnyitva.
2023. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítést.


#4

Kodi van a tévén, csak nem tudom hogy kifejezetten az Időképet bele lehetne-e tenni. Ennek vannak olyan funkciói, amik máshol nincsenek, és nekem fontosak. Hasonló okok miatt ragaszkodnék a desktop változathoz, mert a mobilos erősen le van butítva. Ezért nem igazán megoldás a tükrözés sem.


#5

Én is próbáltam a könyvjelzőkbe tenni, de sajnos onnan nyitva is ugyanez van.

2023. aug. 6. 20:48
 7/7 A kérdező kommentje:

Csak érdekesség. A tévén lévő Google alkalmazásban behívott Időképnél is bejött a kitakaró ablak, de a mérete egy nagyon kicsivel más arányú, mint a többi böngészőnél. Itt alul egy egészen vékony csík látszódott az Elfogad gombból, és némi ügyeskedés árán sikerült úgy igazítani a kurzort, hogy működött a gomb, és használhatóvá vált az Időkép felület.

Eszerint vagy az alkalmazás nincs jól megírva a tévé felületére, vagy ez a tévé nem kezeli jól a méreteket.

2023. aug. 21. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!