Rendeltem egy Apple Watch SE-t az eBay-rol, amit hiaba toltok, nem kapcsol be, csak villog rajta az Apple logo. Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés

Az altalam rendelt okosora tobb oraja a toltojen van, viszont nem mukodik. Hiaba nyomkodom, nem kapcsol be, neha bevillan rajta az Apple logo, aztan el is tunik. Ha teljesen le lenne merulve, gondolom elobb az akkumlator es a toltes jele jonne fel toltes kozben a kepernyore, es nem akarna bekapcsolni (azaz nem mutatna az Apple logot) legalabbis a telefonokon igy van. Pechunk volt es hibas az egesz keszulek?


Mielott barki Nekem tamadna, termeszetesen megbizhato eladotol rendeltem, aki 2000 ev vegetol arul az eBayen, es mindezidaig 1.8 millio eladott termek mellett 98.8% pozitiv ertekelessel buszkelkedhet. Jelenleg is 12836 arucikket hirdet, okostelefont, okosorat stb.



2023. aug. 9. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Még az is lehet. Írj rá az eladóra
2023. aug. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tedd töltésre este és reggelig hozzá se nyúlj!

Túlmerült akkut kukának ítéli a töltőáramköre és nem áll neki tölteni de azért időnként próbálkozik.

Közben szedegethet fel annyit, hogy egyszercsak simán lemerültnek találja és nekiáll tölteni.

2023. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2023. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Na ezért nem veszek E-Bay-ről és Amazon-ról semmit. Mivel az E-Bay és az Amazon online piactér, ahol több eladó van. És nem tudni hogy kitől veszed az adott terméket.
2023. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat sajnos egy ido utan mar az Apple logo sem jelent meg, teljesen behalt a keszulek. Reggel kitoltottem a visszakuldesi Formulart, most jott erte a DHL-es csavo, ingyen visszaviszik. Sajnos az ilyesmi elofordulhat.
2023. aug. 10. 12:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt ki sem próbáltad ami a 3-asban van?
2023. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De igen, minden lepest, meg a fagyasztoba is betettem. Csak az a problema hogy mire kiprobaltam, mar az Apple logo sem jott be. Hiaba inditgattam ujra, nyomkodtam, illetve jatszottam el az osszes lepest a videobol. Meg veletlenul sem kapcsolt be, egy pillanatra sem.
2023. aug. 10. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!