Xbox live gold csomagban, hogy igényelheted a játékaid?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy én vettem egy 3 hónapos Xbox One live gold csomagot, és mielőtt ezt megtettem azt olvastam, hogy ezzel havonta igényelhető 4 játék is, azt szeretném tudni, hogy ezeket a játékokat én hogyan igényelhetem? Majd magától jelez esetleg, hogy letelt 1 hónap és most ezek közül lehet választani vagy, hogy van pontosan?

2023. aug. 10. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igényelhető, bemész a live-ba és ott látod melyik az ingyenes játék.
2023. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
legörgetsz legalulra azt hiszem hogy ott láthatod a free játékot amik beszerezhetnek a gold tagok. de én még egyet sem szereztem be mert annyira gagyik minden hónapba
2023. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Xbox Gold ajándék játékai jövő hónaptól megszűnnek mert a Gold előfizetés átalakul Game Pass Core névre. Ez a hónap (2023 augusztus) az utolsó ahol még adnak ilyeneket. Ebben a hónapban a következők tölthetők le:

Blue Fire

Inertial Drift

When the Past was Around

A játékok vagy az Xbox Gold menüben vannak vagy kikeresheted a Storeból is. Ott van hogy mínusz 100% Golddal. Ezeket a játékokat legalább egyszer le kell töltened még most a Golddal és utána amikor van Gold előfizetésed akkor játszhatsz velük. Ha megszűnik a Goldod nem vesznek el, de nem játszhatsz velük amíg újra elő nem fizetsz.


Jövő hónaptól a Gold előfizetés átalakul Game Pass Core-rá. Alapvetően ugyanaz lesz (multis játékokkal játszhatsz) és árban nem változik (a régi Goldos játékaidat is megtartja). Viszont az ingyenes játékok helyett lesz egy mini Game Pass katalógus elérhető az előfizetőknek. Ebben 25 régebbi Game Pass játék lesz és a fő Game Pass előfizetéshez képest ritkábban frissítik majd ezeket (rendes GPbe két hetente jönnek vadonatúj játékok). Ugyanúgy mint Game Pass esetében, amikor előfizető vagy akkor megy, amikor nem akkor nem. A fő különbség, hogy ezek cserélődnek néha és nem örökre maradnak meg az előfizetéshez mint a régi Gold játékok. Itt megnézheted a katalógus egy részét: [link]

Egyelőre 19 játék van fent, de majd 25 lesz. Az összes játék teljes verzió természetesen.

2023. aug. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!