Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox series s szervíz alatt...

Nagybikatok kérdése:

Xbox series s szervíz alatt elveszti a garanciát?

Figyelt kérdés

Beküldtem azzal, hogy melegszik nagyon a gép. Még volt rá fél év garancia. Ahogy megkapták a gépet. Átíródott a garancia másnapra.másnap le is járt?

Nem kaptam semmi infót. Elvileg hétfőn jön vissza a gép. Nem tudták javítani vagy mi történhetett? Eléggé idegesít a dolog



2023. aug. 10. 09:53
1 2
 1/15 Krisipoke ***** válasza:
Ha hivatalos márkaszervizben javíttattad, akkor nem veszett el a garancia. Ha valami "sima" szervizben, akkor igen, viszont a szervizek is szoktak valamennyi garanciát vállalni magára a szervizmunkára. Náluk tudsz érdeklődni, hogy pontosan hogy és mennyit.
2023. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Microsoft szervíz! Beérkezés után módosult a szervíz lejárati ideje!
2023. aug. 10. 10:17
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

És hogyan módosult a lejárati ideje? Mi az, hogy másnapra lejárt. Valami online cucc ez, amit nem ismerek?

Képtelenség. A magyar jogban 10 000 Ft-tól felfelé kötelező garancia van 1, 2, 3 év értéktől függően. A vevő javára lehet csak eltérni, kárára tilos.

Ha a márkaszerviz olyan rendellenes használatot észlel, ami garanciavesztéssel jár, arról tájékoztatja az ügyfelet, és arról is milyen jogorvoslati lehetőségek vannak.

2023. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nyugi, majd ha felhívtad az ügyfélszolgálatot vagy a szervizt, megkérdezed tőlük.

Lehet hogy olyan hibát találtak ami garancia megvonással jár, de lehet simán tévedés, vagy bármi, akármi, esetleg ezek kombinációja.

Ne szégyellj a megfelelő helyen érdeklődni.

2023. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem szégyelltem! Felhívtam a microsoft ügyfélszolgálatat! Ők nem tudják mitől lehet! A Szervíz Németországban van. +nincs elérhetőségük
2023. aug. 10. 11:03
 6/15 anonim ***** válasza:

Annyi baj legyen.

Ha őket nem izgatja, akkor mi sem aggódunk miatta.

2023. aug. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
„Átíródott a garancia másnapra.másnap le is járt?” – erre rákérdeztem, de ezek szerint titok. Munkám során foglalkozom garanciális ügyekkel, de teljes homály számomra ez a mondat.
2023. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Microsoft oldalán regisztrálva van a konzol. Ott írta eddig hogy 2024 03 16 azt hiszem. Ahogy jött az email hogy bekerült hozzájuk a dátum módosúlt 2023.08.08-ra. Azóta nem tudok semmit hogy miért
2023. aug. 10. 11:35
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Lehetségesnek tartom, hogy a javítás végén módosul, és vagy marad a régi, vagy kitolódik a javítás időtartamával.
2023. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

mi számít nálad melegedésnek?

alapjáraton is kell neki egy bizonyos hőmérséklet hogy stabilan müködjön

gondolom azért nem javították mert nincs baja. Mert nem hideg levegőt fog kifujni azt remélem te is tudod. Nekem is ilyen konzolom van és nyáron a forróságba direkt nem kapcsoltam be mert csak jobban befűti a szobát.

2023. aug. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!