Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az normális egy 2.0 aktív...

Az normális egy 2.0 aktív hangfal párnál hogy az egyikben több basszus van?

Figyelt kérdés

2023. aug. 21. 06:42
 1/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Meggyőződtél róla kimeneti cserével? Esetleg paralel teszt is lehetséges, csak ne terheld túl a végfokot.

Akusztikus oka is lehet (helyiség), az is csereteszt, csak másképp (cipelős).

2023. aug. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Illetve pillanatra másra gondoltam (aktív lévén nem tudod a végfok kimeneteinél felcserélni), bemenetnél esetleg.
2023. aug. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Egy nagyon régi Genius hf3000-esem van. A jobb oldali az aktiv, abban van az erősíti meg minden más köcöllék. Az szól halkabban és abban minimális basszus van. A másik oldala szebben és sokkal erősebben szól. Régen nem volt ilyen, ugyanúgy szólt mindkét oldal. Mád mindent megpróbáltam, öszekötözgettem mindenféle verzióban, de mindig az aktív részt tartalmazó rész szól rosszul, abban lehet valami.
2023. aug. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
bluetooth on keresztül is ugyanaz a helyzet mint géppel összekötve analóg kábelen
2023. aug. 21. 18:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a hangszóró esetleg a membránja elöregedett, vagy csak gyártási hibás esetleg nincs jól leszigetelve az alja a hangszórónak és átjár rajta a levegő, akkor nincs basszus.
2023. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
pár napja vettem a hangfalakat, inkább küldjem vissza?
2023. aug. 22. 05:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tetszik a minősége, akkor szerintem ez a normális döntés.
2023. aug. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
együtt a kettő szépen szól, csak mikor youtuben beraktam egy stereo testet akkor tűnt fel a különbség, és nem tudom hova tenni...
2023. aug. 22. 08:45
 9/10 Morzsi007 ***** válasza:

Mi a típusa?

Mérnök úr jól írja, lehet akár elhelyezésből adódóan különbség a mély hangokban.

Ha lehet felcserélném a bemeneteket, így a másiknak kellene erősebbnek lennie, meg fel is cserélném a két hangfalat és úgy is kipróbálnám mielőtt visszaküldeném. Én egy fejhallgatóval voltam így, a bal oldal sokkal erőteljesebb volt, mikor felcseréltem, akkor is, rájöttem a fülemmel van baj. Mostanra megjavult🙂

2023. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
így igaz. egy helyre tettem a kettőt és ott ugyanúgy szóltak, úgyhogy akusztika kérdése volt
2023. szept. 19. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!