Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 éves vagyok és nem vágyok...

24 éves vagyok és nem vágyok a barátokra, csajokra, bulikra, pedig sosem volt egyikben sem részem. Normális az hogy én ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

2019. jan. 9. 05:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Jaja. Van akinek ez a normális. Persze lesz akinek te vagy a nemnormális, de hát nem vagyunk egyformák. Nem a masok elvarásai szerint kell ėlni, hanem úgy ahogy neked jó. Ha neked ez jó akkor annyi.
2019. jan. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Csak mások számára nehezen érthető. (Főleg a korosztálybelieknek, de ne törődj velük!)

Én is ilyen voltam. Hamar felnőttem, családot alapíttam. Nem hiányoztak ezek a dolgok, a gyerekeimmel foglalkoztam. Most sem hiányoznak, pedig eltelt majdnem 30 év.

2019. jan. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Amit nem ismerünk, miért hiányozna?
2019. jan. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam. Inkább szerettem otthon gubbasztani “a kis világomban”, mint valami hangos helyen üvöltve “beszélgetni”. :D Alapból inkább a kávézóba beülős típus vagyok, mint bulizós. Egyébként rajtad nem csodálkozom, amikor nagyon csodálkoztam, az egy olyan lány volt még egyetem alatt, aki kb naponta (!) járt bulizni - na őt sosem értettem mi ebben a jó. Mert néha még oké, de állandóan. Hár látod. Mindenre van példa! ;)
2019. jan. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Vágynál rá, ha ismernéd a világot a szobád négy falán kívül.
2019. jan. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem érdekelnek a felszínes dolgok.

Sokan vagyunk így ezzel.


Ahogy idősebb leszel egyre normálisabb lesz.

És egyre több az ilyen ember.Nincs idő a másikra és nem is érdekel idővel a társaság,mert örülsz ha élsz...

Jópofizós rokonlátogatást is el lehet kerülni..

2019. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os, valóban úgy gondolod, hogy a barátság, a párkapcsolat, a társasági élet felszínes dolgok? Mi az ami nem felszínes, ha ezek azok?
2019. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Felszínesek.

Csak magára számíthat az ember a világban.

A többi kapcsolat mind érdek vagy esetleges,feltételes.


Ha esik a társadalmi státuszod vagy az anyagi helyzeted,egyből a kutya sem fog veled szóba elegyedni.


Az,hogy néha összejársz valakivel és nevetgélsz az nem barátság.


Nagyon kevés az olyan ember,aki a bajban is melletted áll.

Senkinek nem kell a másik nyomora.

2019. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kései Sirató ***** válasza:

Sohasem voltak barátaid? Óvodában, általánosban? Gimiben (v szakmunkásban), a munkahelyen? Soha senki?

Linek mondod el, ha történik veled valami érdekes , jó dolog, vagy éppen nagyon rossz dolog?


Az ember alapvetően társas lény és nagyobb az öröm, ha van kivel megosztanunk - ezért hihető nehezen, hogy nem vágysz barátokra.

A buli az egy másik dolog, ott meg lehet süketülni a hangos zenétől , nem mindenki vágyik rá.

2023. aug. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!