Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyire elérhetetlen álom...

Mennyire elérhetetlen álom egy nagyobb méretű PA hangrendszert birtokolni magánszemélyként?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/shorts/tclGbJHGYSg

https://www.youtube.com/watch?v=p-PujLHCnfM


Ilyesmikre gondolok. Minden egyes elektronikus zenei buli után amire elmegyek, egyre nagyobb álmommá válik, hogy egyszer legyen egy olyan hangrendszerem mint ami ezeken a szórakozóhelyeken van, de eléggé elérhetetlennek tűnik :((


2023. aug. 28. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Panelban laksz legalább?
2023. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy megvegye elkell adnia a panel lakást, úgyhogy ne aggódj a lakók miatt.


Elérhetetlen? Nem az. Válaszhatsz tető a fejed felé vagy hangrendszer.


De még lehet rá pénzed, ha megis veszed mit fogsz vele csinálni?

2023. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De mit szeretnél csinálni vele?

Ezek akkorák, hogy nem viszed be a házba, hanem a házat viszed bele (Már ha van még ház eme vásárlást követően).

2023. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Használni is szeretném, csak hát ehhez hely is kéne ahol lehet.
2023. aug. 29. 08:07
 5/7 anonim válasza:

Hát ennek hely, idő és pénz kérdése az egész ha ezek megvannak akkor hajrá!

Én is foglalkoztam PA-val de feladtam vagyis inkább meguntam.

2023. aug. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Funktion One One Res 4E-C használtan 1 pár közel 4 milla. Azért ennyiért más helyeket komplett rendszerek vannak. ( Nyilván minőség - érzékenység - terhelhetőség más téma ) [link] Nekem csak egy kis szettem van SB12/FR106 formára.
2023. aug. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet akkor inkább veszek egy Electro Voice ETX 2.1-et (két 35p meg egy 18sp), aztán lemondok erről az álmomról:(
2023. szept. 1. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!