Ha a lakásomban csak koax kábel kiállások vannak és nincs utp kábel kiállás, akkor csak a vodafone korábban upc szolgáltató tv-jét lehet bekötni?

Figyelt kérdés
2023. szept. 13. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a kiállás az aljzat akana lenni?
2023. szept. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, bocsánat.
2023. szept. 13. 11:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj fel a szolgáltatók weboldalára és írd be a lakcímedet és meg fogja mutatni hogy milyen szolgáltatás érhető el nálad.

Mindegyik szolgáltatónál nézd meg!

2023. szept. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg amit 3-as ír. Nekünk pl. csak a pincéig jön be a szolgáltatótól a kábel, utána oda vezetem ahová akarom. Ha a falban csak koax van, szerintem lehet a jelet (akár intenetet is) átvinni rajta.
2023. szept. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem számít szerintem. Ha van másik szolgáltató, behúz valahol egy kábelt.
2023. szept. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk emeletes házban a földszintem Telekom van a TV miatt, a két emeleten meg Voda.Így lehetett megoldani. Lehetett volna másképpen is, de a Telekomos cuccok vezetéknélküliek, és lentre nem akartunk kábelt, fentre meg egy-egy router kellett pluszba a lenti mellé, azt meg nem akarták megcsinálni, mert az IP TV-vel így is szívtak vele, és egy címre nem lehetett nekik összehozni ennyi eszközt.

Szóval attól függetlenül hogy mi van a falban, kiépíthetsz bármit ami neked jó.

2023. szept. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Röviden, nem azt kell nézni, hogy milyen csatlakozókat látsz, hanem az adott utcában, lépcsőházban melyik szolgáltató érhető el.

A többit már ők megoldják.

Érdeklődni lehet egyébként szomszédoknál is, ha új lakó vagy, meg nyilván szolgáltatónál is, ahogy jobban tetszik.

2023. szept. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Igaz, hogy a szomszéd felemás dolog, főleg idősek néha azt sem tudják, miről beszélsz.

Fizet valahová, valamit, neki ennyi. Vagy néha még ezt is nehéz megállapítani, mert nem emlékszik semmire.

2023. szept. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk meg semmi nincs a falban, az utcában meg itt az optikai kábel és simán behúzták ahova kértük.

Ne azzal foglalkozz hogy mi van a falban vagy mi nincs.

nézd végig az összes szolgáltatót, add meg a honlapjukon a pontos címedet és meg fogja mutatni hogy nálad milyen szolgáltatás érhető el.

2023. szept. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!