Blutooth-os fülhallgatót tervezek vásárolni. Egy ismerősöm azzal riogat, h a vezetékes változatokhoz képest jelentős a zenék minőségromlása, továbbá egészségre káros sugárzása is van. Mik a tapasztalatok erről?

Figyelt kérdés

A zene minősége igaz eléggé szubjektív, ez az ismerős nagyon vájtfülű, bár nekem is fontos a minőség, de némi kompromisszumra hajlandó vagyok, ugyanis futásnál szerintem praktikusabb a vezeték nélküli zenehallgatás.

Meg gondolom egy olcsóbb-gagyibb fülhallgatónál talán igaza is lehet (20-30eFt-nál azért nem költenék rá többet)


2023. szept. 27. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Nem igazán ért hozzá, ne szutykot vegyél hanem az xm5-öt és azzal príma lesz minden.
2023. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Hülyeségeket beszél.
2023. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Erre az xm5-re gondolsz?:

[link]


Ennyit nem tudok rászánni (de elhiszem neked h jó!), és fülhallgatóra gondoltam!

2023. szept. 28. 00:21
 4/5 anonim ***** válasza:
WF-1000XM5 csókolom, mást meg nem érdemes venni, gyűjtsél rá mert faxa nagyon
2023. szept. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ajánlani tudom a JBL Wave Flex nem gumiharangos kellően hangos jó a hangminőség van basszus 30ezer alatt van de ha egy gumiharangos kell akkor a JBL Wave Beamet ajánlom annak is ugyanúgy kellően hangos jó a hangminőség és van basszus ugyanúgy 30k alatt van mind a kettőhez van app (ingyenes) ott sok mindent be tudsz állítani és az nagy hülyeség hogy káros sugárzást bocsát ki akkor nem lehetne semmilyen Bluetoothos cuccot kapni.
2023. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!