Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Oled vagy mini led tv a jobb...

Oled vagy mini led tv a jobb választás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Tv-s család vagyunk és igaz nem vet fel a pénz de 1x most megengedhetünk magunknak egy családi tv-t amit a következő sok sok évben használnánk :)


2 tv között vacillálok:


LG c3 65" vagy Hisense 65" ULED Mini-LED PRO TV 65U8KQTUK


Árban "kb" azonos árban vannak kép minőségre vszeg az LG oled lehet hogy picit jobb de az időtállóság is fontos és elvileg abban a miniled elég jó.


Hisense tvnek is baromi jó képe van ami talán egy picit az LG mellet szól hogy az LG rendszere szerintem sokkal jobban kiforrott .


Melyik a jobb választás?


2023. szept. 28. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy az oledet választanám.
2023. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Oled, kontrasztosabb(a fekete tényleg fekete), kisebb fényerejű


Uled pedig a legtöbb újítást szoftverest is magában foglalja.

Nagyobb fényerő jellemzi (lehet nagyra venni de akkor a fekete nemesz fekete), több szín mint olednél.


Mindkettő jó.

Én a helyedben használati szokásodhoz és ahhoz mérten választanám hogy hova kerül!

2023. szept. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nappaliban lenne és mindennapos használatra, nyilván nagyon fontos a képminőség és tudom hogy az oled a csúcsok csúcsa a c3 pedig nagyon jó tv de nagyon nagyon fontos lenne hogy hosszú távon menjen mert biztos hogy jó darabig (kb 10 év) nem fogunk tudni költeni erre és a miniled elvileg nem a tönkremenős fajta.. Lehet hogy a Hisense lesz mert félek az oled beégésétől...
2023. szept. 28. 23:55
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Manapság már nem 10 évre gyártanak.

A régi TV-k elmentek 30 évet is de a modern termékek (TV-Autó-Telefon-Háztartási gépek) jó ha elmennek 5-6 évet

2023. szept. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha hosszú távra kell akkor semmiképp nem Oledet javasolnék, mondom ezt úgy hogy nekem is az van.
2023. szept. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen nyilván ha tönkremegy az más akkor veszünk másikat használtan és nem ilyen jót de az oleddel a problémám csak az az 1 hogy rengeteg videót láttam a beégésével kapcsolatban ls ezek már a c-s b-s és még a G-s széria is.



Szerintem akkor a MINIled lesz köszönöm szépen a válaszokat!

2023. szept. 29. 13:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Végül melyiket vetted? Én LG Oled-el szemezek.
2023. nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!