Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A tv-re köthető nintendóval...

A tv-re köthető nintendóval szokott még játszani valaki?

Figyelt kérdés

Itt a piaci sárga kazis játékokat futtató nintendóra gondolok, amiket a piacokon lehet venni.

Van még aki játszik velük?



2023. okt. 2. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Van.
2023. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Morzsi007 ***** válasza:
Én tavaly játszottam a Super Mario-val egy ilyen gépen. Gyorsan végigvittem, aztán kb ennyi. Bár a kontrollerek kábelei tönkrementek, így ki lett dobva. Meg a gép sem volt mindig 100%-os, régi volt, kb 25-30 éves. Úgy tudom lehet venni HDMI kimenettel ellátott újított verziókat pl Alin.
2023. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 az nem eredeti hardver, miniszámítógép van bennük amin emulátor fut. De az ilyen gépeket nem HDMI-re kell kötni, hanem igazi katódsugárcsöves tévére. A fénypuska csak így működik például.
2023. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Morzsi007 ***** válasza:

Tudom. Ez már egy felújított gép, de a játékok ugyanazok.

Fénypuska is volt a miénkhez, csak TV nem volt hozzá🙂

2023. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"Itt a piaci sárga kazis játékokat futtató nintendóra gondolok"


Ilyen nem létezik - tehát senki sem játszik és játszott valaha ilyennel.

2023. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De.

Ezek olcsó piaci klónok voltak.

2023. okt. 2. 18:26
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"klónok voltak"


Tehát nem létezik ilyen incstendo rendszer. Köszönöm.

2023. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs mit, mert semmit nem ért amit ideböfögtél. :)
2023. okt. 2. 19:07
 9/9 Krisipoke ***** válasza:
100%

Nekem egy Sharp Twin Famicomom van, ami gyakorlatilag ennek az eredeti verziójának egy deluxe kiszerelése, ami a floppykat is lejátssza. Itt a kazetták is ugyaolyan alakúak, egészen annyira, hogy kompatibilisek is vele a "piaci" kazetták (ahogy a klóngépekkel is az eredeti Famicom játékok).

Eléggé jó cucc, nagyon szeretem. Van egy kicsit ilyen vadnyugati, "csináljon bárki játékot" hangulata az egész kornak, ami szerintem tök izgalmas meg érdekes.

2023. okt. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!