Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van-e Korg Pa50 szintetizátoro...

Van-e Korg Pa50 szintetizátorom van és tudtok -e magyar használati utasitásról és hol tudom lemásolni vagy kinyomtatni??

Figyelt kérdés
szeretnék válasz kapni csajbokaranka@gmail.com
2023. okt. 11. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Javaslom, hogy az e-mail címed ne tedd közzé, azt ugyanis beindexelik a spamrobotok és kéretlen hirdetéseket fognak oda küldeni.


2. Mint általában a speciális felhasználású termékek esetében, egy globális nagyvállalat nem fogja venni arra a fáradtságot, hogy egy kicsi, árérzékeny piacú ország számára lefordítsa a termékének a kézikönyvét.


Angolul elérhető a Korg hivatalos weboldaláról:

[link]

fordító/szótárszolgáltatások tömkelege érhető el a weben:

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

2023. okt. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 Az a gond ezzel, hogy a PDF soronként van tördelve, ezért a sorokat egyenként fogja lefordítani, így nagyrészt értelmetlen lesz. Az egyetlen megoldás a bekezdéseket egyenként kimásolni, beilleszteni egy jobb (esetleg online) (szöveg)szerkesztőbe (editor), a sortöréseket (\r\n) space-re cserélni, ezután mehet a fordítóba...
2023. okt. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: Lényegtelen. A hivatalos kézikönyv angolul érhető el, lefordítására meg vannak lehetőségek.
2023. okt. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Próbáld már ki, ha szerinted lényegtelen. Épp az imént ecseteltem a teendőket a fordítás előtt...
2023. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: Tényleg lényegtelen. A Korg nem ad ki magyar nyelvű kézikönyvet, mert kicsi a piac. Ez tény.

Vannak jól használható fordítószolgáltatások és szótárak. Ez is tény.

Hogy hogyan fordítja le a kérdező, az már rajta múlik; hogy a kézikönyv soronként van tördelve, nem negligálja a tényeket.

2023. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Én csak azt kérdőjeleztem meg, hogy ez lényegtelen lenne, nem azt, hogy le lehet fordítani. Amúgy zöldet kaptál.
2023. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!