Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox-ot vagy PS-t érdemesebb...

Xbox-ot vagy PS-t érdemesebb manapság venni? Melyik típust? Melyik a legjobb választás?

Figyelt kérdés

2023. nov. 11. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Egyértelműen ps5öt mert erre vannak a legjobb exklúzivok.
2023. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha van egy kellően erős PC-d, akkor mindenképpen PS5, hiszen az XBOX játékok elérhetőek Windowson is. Ha nem lenne mellette PC, akkor nézd meg, hogy melyik platform (PS vagy Windows / XBOX) exkluzív játékai tetszenek jobban. Hiába van sok jó exkluzív PS-re, ha téged (csak) a Forza és a Starfield érdekel és vice versa.
2023. nov. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én nem értem ezt a kellően erős pc mellé konzol dolgot?

nem azért akar konzolt mert nincs kellően erős pc je?

nekem lenne egy komoly pc-m ami minden játékot visz nem vennék konzolt mert minek

nekem csak xboxom volt ezért ps ről nem nyilatkozom

nekem xbos series s teljesen megfelel a napi max 1 óra játékhoz vagy hetente pár órához

nincs nagy igényem játék terén így nekem a gyengébb is bőőven jó

2023. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

#3

Maximum a PS exkluzívok miatt.

Viszont én meg azt nem értem, hogyha nincsen PC, akkor miért annyira fekete-fehér kérdés sokak szerint az, hogy XBOX vagy PlayStation. Nem csak a Sony-nak, hanem a Microsoftnak is vannak exkluzív játékai, tehát a kérdező kitörölheti a PlayStation 5-tel, ha egyik exkluzív sem tetszik neki, de ellenben nagyon bejönnek számára az XBOX exkluzív játékok.

Egyrészt, másrészt pedig lehet, hogy van egy erős PC-je, de mondjuk szombat esténként szeretne ledőlni a kanapéra és kikapcsolódni akkor, amikor a gép előtt ülő pozíció nem elég kényelmes számára.

2023. nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
lassan mindegyiknek összefolyik a játékkínálata, így rossz lóra nem teszel egyikkel sem.
nov. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5.


Xboxra meg nem jelent egy marvel spiderman vagy ratchet and clank jatek se ...

nov. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
#6 ez így van, de nem is ezt írtam.
nov. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Meton ***** válasza:
57%
Leginkább azt nézd, hogy mivel szeretnél játszani. Nekem PS4 van, de láttam XBOX-ot is, és szerintem mindegyik visszaadja ugyanazt az élményt. Viszont ugyanazt a játékot nem fogod a másik konzolon látni, ezért inkább játékot válassz és utána konzolt. Ami meg a PC-t illeti, a konzol sokkal olcsóbb és játékra tervezett.
nov. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Valójában teljesen mindegy.Megnézed a játék kínálatot és azt, hogy az ismerőseidnek mi van és ez alapján válassz. Ha van rá pénzed vegyél mind a kettőből egyet és így biztosan nem nyúlsz mellé.
nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!