Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Szerintetek melyik telefont érdemesebb megvenni az IPhone 8 plust vagy az iPhone x-et?

Figyelt kérdés
Most egy IPhone 6 plusom van és leszeretném cserélni. Úgy hallottam par hónapon belül lehet Magyarországon is kapni ezeke a telefonokat. Nektek mi a véleményetek ezekről a telefonokrol? Melyiket kellenne megvennem? Ti melyiket valasztanatok?

2017. szept. 16. 08:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Inkabb iFos X
2017. szept. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megint egy olyan ember aki semmit nem tud ezekről a telefonokrol meg nem is használta mert nem engedhet meg magának egy drágább telefont és leszarozza az iPhone-t
2017. szept. 16. 09:31
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Én i8+-t választanám.

Tényleg durva a technika ami belekerült a X-be, de az itthoni ár undorítóan sok. Nekem képek/videók alapján az i8/i8+ jobban is tetszik (feketében), mint az X. Persze érdemes lesz még élőben is megnézegetni, kipróbálni őket, megvárni az első visszajelzéseket, stb...

2017. szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kettő közül az X, ha mindegy az ár.
2017. szept. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

"Megint egy olyan ember aki semmit nem tud ezekről a telefonokrol meg nem is használta mert nem engedhet meg magának egy drágább telefont és leszarozza az iPhone-t"


Kepzeld el h volt a kezembe iFos es evig is hasznaltam. Tudod milyen felszabadulast ereztem amikor vehettem Androidost? Vegre egy szabad rendszer vegre egy olyan rendszer ami nem fagyogatott 2percenkent cegre egy olyan telefon amit lehet szeretni.


Igen jol olvastad fagyogatott meg magatol kikapcsolt neha es csinaltam mar 2x gyari beallitast meg 1x hard resetet, SEMMI! megutaltam az iFost!!

2017. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Egyebkent i6Srol beszelek
2017. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen végülis az androidos telefon sokkal jobb ami fel év után lefagy lassul szar lesz az akkumulátort ideje meg stb...-.-
2017. szept. 16. 11:00
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja és akkor miért van az hogy nálunk a családnál mindenkinek iPhone-Ja van(nekem 6plus tesomnak 6splus anyunak 7 apunak meg 6s) a héten kívül mind a három megvan másfél éve és semmi bajuk nincs? Nem fagy le nem lassul szervizbe se volt meg.
2017. szept. 16. 11:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Előfordulnak hibás darabok minden márkánál, ez van.

Kár vitázni, hogy iOS vagy Android. Kinek mi...

2017. szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 meszike91 ***** válasza:
75%
Szerintem semmi értelme 6 plus-ról váltani. Érdemben nem leszel előrébb.
2017. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!