Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autorádió belső erősítővel...

Autorádió belső erősítővel ellátott antennával, nem találja az FM csatornát mi lehet a baj? AM csatorna nincs.Előirás szerint kötöttem be csak zúg néha belekap egy-egy rádióadásba.Sony CDX-C5000RX/C5000RV TIPUSÚ CD lejátszós Rádióról van szó.

Figyelt kérdés

#Autó belső erősítővel ellátot rádíóantenna #FM hullámhosszon nincs jel #Csak zúgás halható #A CD lejátszó kitűnően működik
nov. 11. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy belső antennája lenne?
nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Aktív antennáról lehet szó, aminek tápfeszültséget is kell adni (Antenna Power, kék vezeték az ISO csatlakozóban).
nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen belső rádió antennám van amit a szélvédőre kellett felragasztani.Erősítővel van ellátva.A tápot ISO csatlakozó kék színű vezetékére kötöttem.Egy piros színű led jelzi is.Földelést a napellenző rögzítő csavarjához tettem
nov. 12. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:

A szélvédők autótípustól függően hővisszaverő réteggel is el vannak látva, olykor csak a felső részén.

De! Ez egyben elég jól csillapítja, bár ezt nem közlik a rádióhullámnokat is.

Lehet ebbe léptél bele.

Nálunk a 2 rétegű műanyag ablak belül az üveg mögötti antenna használatát ellehetetleníti, igaz a hőt jól szűri.

Ablakot kinyitva dől a jel...

nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösznöm a hozzászólásod de sajnos az én autóm üvegén nincs hővisszaverő réteg.Más probléma lehet az ok.
nov. 14. 07:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Kérdezem ha egy modernebb autórádiót vásárolok amiben esetleg komolyabb belső lakozik,segítene megoldani a problémát?
nov. 14. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!