Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok a skyrimhez hasonló...

Tudnátok a skyrimhez hasonló játékot ajánlani ?

Figyelt kérdés
Sziasztok : ) Eddig a dragon's Dogmat próbáltam ki egy ismerös ajnálsával eléggé bejött de már kéne egy kis újítás fontos hogy fantasy kategóriára legyen a játék építve

nov. 17. 14:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Dragon Age széria, Middle-Earth: Shadow of Mordor/War, vagy esetleg az előző The Elder Scrolls játékok, szerintem az Oblivion még mai szemmel is szórakoztató játék :)
nov. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Üdv első köszi a tippeket az Obliviont már végignyomtam párszor ugyertve fo sztorit igazibol ez volt az első fantasy jatek amit jatszottam több éve rajongok érte :)) dragon agera előbb rá néztem tetszik ki is próbálom aztán jön a többi most egy ideig nem fogok unatkozni
nov. 17. 18:24
 3/12 anonim ***** válasza:
The witcher 3
nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
The witcher mind 3 részét kivitem már de azert köszi
nov. 17. 21:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem is tudom vannak e még ezeken kívül hasonló említést érdemlő fantasy rpg-k. Azért ezek a műfaj csúcsai. Ezektől csak lejjebb van minden.
nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A Skyrim-hez nem hasonlít, és meglehetősen régi, de nagyszerű RPG a Neverwinter Nights is (az első, nem a következő részek). Mai szemmel kissé fapados, de nagyon hangulatos szerintem.
nov. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Baldur's Gate III
nov. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A BG3-nak kb annyi köze van a Skyrimhez, mint a rallynak a F1-hez: Autóverseny ez is, az is, de kb ennyi a közös bennük.
nov. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Open world fantasy rpg játék, tudom, hogy más, de a kérdező is azt mondta, hogy szeretne némi újdonságot. És ebben a kategóriában aligha fog jobbat találni.
nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kinek mi. A skyrim gamer-életem egyik, ha nem a legmeghatározóbb játéka, a BG3-ba meg 10 óránál nem bírtam többet beletenni.
nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!