Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Asus Rog Ally-re lehet telepít...

Asus Rog Ally-re lehet telepíteni játékot "ismeretlen" forrásból?

Figyelt kérdés

Kimondom, illetve leírom..lehet nem leszek túl népszerű, de legyen..

Működik rajta a warez,torrentezés, játéktöltögetés úgyan úgy mint egy PC-esetében?

Úgy olvastam valahol gond nélkül, tehát úgyan az mint egy bármilyen asztali pc, ugyanakkor valahol azt is olvastam hogy launcherfüggő azzaz steam és hasonló áruházak működnek csak tökéletesen..

De mi történik ha én telepíteni akarok egy iso fájlt? Megy minden úgy is gond nélkül?


Leírom, csak hogy ne az legyen már megint hogy ide jöttem tolvajkodni, nekem van már egy PS5, több mint 200db Ps4-Ps5 játékom van fizikai formában, tehát nem sajnálom a pénzt játékokra, bár az is igaz digitális játékokra soha nem költenék, de ez az én személyes problémám, tehát csak második konzolban gondolkodom az Ally kapcsán, olyan játékok amelyek mondjuk Ps5-re nem elérhető, régebbi játékok amiket imádnék újra játszani, vagy olyan játékok amelyek megvannak de úgyan úgy kipróbálnám egy ilyen kis masinán, ezért érdekelne hogy úgyan olyan-e az alap szerkezete mint egy PC, vagy laptop esetében ahol a "kölcsönvett" játékok is remekelnek..

Sajnálom, tudom egyes embereket kényesen érint ez a téma, de erre sehol nem találtam választ eddig.



nov. 20. 17:56
 1/4 A kérdező kommentje:

Semmi gond, bár nem szokásom lopni.

De, számítottam rá de ez normális.


Tudnál segíteni kedves kérdező?! Hogy például:. Postal 2 magyar szinkronnal melyik launcher/áruház-ból tudom megvenni?

Vagy, ha ps2-ps3 játékokkal szeretnék játszani, esetleg egyéb emulátort igénylő játékokkal, hol tudom megvenni?

Jöhet link akár közvetlen.


-szép napot.

nov. 20. 18:12
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

"Postal 2 magyar szinkronnal melyik launcher/áruház-ból tudom megvenni?"


Egyikből sem, az csak az eredeti lemezes kiadásra volt rátaknyolva, a modern kiadásokról száműzték szerencsére. Valamint több mint 10 éved volt megtanulni a játék által támogatott nyelvekj egyikén.


"Vagy, ha ps2-ps3 játékokkal szeretnék játszani, esetleg egyéb emulátort igénylő játékokkal, hol tudom megvenni?"


Ott, ahol eddig is. Az emulátorozást meg magadtól úgysem tudod megoldani, hogy ne lopásszámba menjen az is. Nem mintha nem létezne remote play...

nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)


Várok valakire aki valaszol, mert ezt a végtelenségig folytathatnánk, és ehhez semmi kedvem, megkíméllek téged is és magamat is.

További kellemes estét, szép álmokat kívánok. :)

nov. 20. 18:55
 4/4 anonim válasza:

Lehet kicsit késő de.

1 Próbáld ki ez a legegyszerűbb.

2 Igen mivel ez egy teljes értékű pc. én már bánom hogy steam decket vettem.

jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!