Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a TWDANewFrontie magyarosítását? Azt írja hogy "az arhívum sértült vagy ismeretlen forrás" Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 12:51
 1/3 DjImipapa ***** válasza:
Szerintem valamit benéztél... nincs hozzá értékelhető, de ha megmutatod honnan van, próbálni tudom:)
2018. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Játék Steam-es és A magyarosíást oldalról töltöttem le a magyarosítást
2018. máj. 6. 13:05
 3/3 DjImipapa ***** válasza:

The Walking Dead: A New Frontier -- PC MAGYARÍTÁS v1.0

Készítette: TaleHunters fordítócsapat

=========================================

Farting Squirrel - projektvezető, fordító, lektor

Gaál Alexander (xNomadx) - projektkoordinátor

FEARka - fordító, technikus, grafikus, tesztelő

Ország Tibor - grafikus

Bodó Anna (Pottedflower) - fordító, tesztelő

Forró Kinga (Jótündér) - fordító

Lili Aria - lektor

=========================================


Továbbá:

Ateszkoma - fordító

Bocskai László - fordító

Bogdán Patrik - fordító, tesztelő

vERKE - fordító

TelltaleMarko - tesztelő

profetaa - tesztelő

WhiteWolf - tesztelő

vinyo02 - tesztelő

=========================================


==================================================================

FONTOS!

Amennyiben valamely előző epizódnak a magyarítása fel van telepítve, azt töröld, mielőtt feltelepíted ezt! Ha valamelyik epizódot nem fordítja le ez a magyarítás, akkor javasolt újratelepíteni a játékot, ügyelve arra, hogy a játék törlése után manuálisan töröld a játék mappájában hátramaradt fájlokat.

==================================================================


TELEPÍTÉS

=========

Két lehetőség van:

1. Egyszerre telepítettél fel 2 vagy 3 részt, tehát egy telepített játékod van.

2. Mindegy egyes részt külön-külön telepítettél fel.


Utóbbi esetén, hogy megtaláld annak az epizódnak a könyvtárát, amelyiket használod, az asztalon kattints jobb gombbal a játék ikonjára,

majd "Tulajdonságok" -> "Cél keresése" vagy "Fájl helyének megnyitása". Ez elnavigál a megfelelő könyvtárba.


Ezt az elérési utat add meg a telepítőben.

FONTOS! A játék "FŐ mappájába" mappájába kell telepítened a magyarítást. Nem az "archives"-be!


A telepítő készít egy Uninstall.exe-t, amelyet a telepítés helyén fogsz megtalálni. Ezzel törölheted a magyarítást.


A magyarítás feltelepítése, illetve törlése semmilyen adatvesztést nem fog okozni - a mentéseid megmaradnak.



A döntések magyarításának feltelepítése

---------------------------------------

A .rarban található 'Dokumentumokba'-n lévő choice.prop fájlt a játék mentéseinek mappájába kell másolni, és felülírni a már meglévőt. A Steames verziónál szükség lehet a bemásolt fájl írásvédetté tételére is. (Jobb klikk a fájlra -> Tulajdonságok -> Írásvédettet pipál) Ha a játék indításánál szinkronizálni kell a Steam Clouddal, akkor a gépen lévőt töltsük fel.


...\Dokumentumok\Telltale Games\The Walking Dead A New Frontier\*fájl helye*


Biztonsági okokból - amennyiben nem működne valamiért a döntések magyarítása - célszerű egy biztonsági másolatot készíteni az eredeti fájlról!!!!


=========================================

Köszönjük, hogy a magyarításunkat használod!

TaleHunters

=========================================


Amennyiben bármi kérdésed, észrevételed van, küldhetsz üzenetet az alábbi e-mail címre:

info@talehunters.hu

Ennyi, én letöltöttem, és simán elindul a tlepítő, ámbár nincs is fent a játék már....:)

2018. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!