Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xboxon nem tudok játékokon...

Xboxon nem tudok játékokon belül megvenni dolgolat. Milyen beállítás átkozza ezt?

Figyelt kérdés
Csakis akkor tudok hogyha a játékon kívül vagyok. Pl ha a storeban vagyok vagy az xbox oldalán

nov. 26. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Van pénz is feltöltve a profilodra, vagy akkor vonja le a kártyádról?
nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van kártya és fizetési mód, amikor pénz is van hogy megvehessem, most ingyenes cuccot akartam beszerezni, de bárhol, ha játékban próbálok egy bármilyen kiegészítőt venni akkor azt írja hogy erre nincs jogom, avagy nincs beállítva. Nem vagyok kiskorú
nov. 26. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami úgy rémlik hogy a profilbeállításoknál van egy adatvédelem és ott lehet ilyesmiket állítgatni mint játékon belüli vásárlás.
nov. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Adatvédelemben, Fizetéseknél, Online biztonság és a profilbeállításokban is mindent alaposan végig figyeltem, de semmi ahoz foghatót nem találtam
nov. 27. 11:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nagy katyvas az egész. Nálunk úgy van, hogy nekem van egy fő profilom, és ez alá vannak az ireim beállítva. Direktben kártyával én tudok csak vásárolni, illetve az ő profijukra pénzt feltölteni. Minden ugyanúgy van beállítva és engedélyezve nekik, mégis az egyik fiamnak valami korlátozás aktív.
nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!