Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple watchról mi a véleményet...

Apple watchról mi a véleményetek? Minden funkció működik rajta, ahogy vártátok, és elégedettek vagytok vele?

Figyelt kérdés

esetleges hátrányok?


és jól értem a dolgot, hogy nem kell hozzá smemiféle Iphone, ez csak önmagában működik, igaz?

mert ajándékba szeretné az unoka, de én annyira nem ismerem a működését.

egy SIM kártya kell bele, és onnantól teljes értékűen használható?

kösz előre is minden véleményt


[link]



nov. 27. 08:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell bele sim kártya, csak van, amelyikbe lehet tenni. Ez nem telefon, hanem óra. A telefon funkcióit egészíti ki.
nov. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%

"Apple watchról mi a véleményetek?"

Tök jó cucc. Imádom!


"Minden funkció működik rajta, ahogy vártátok, és elégedettek vagytok vele?"

Igen. Miért ne működne?


"esetleges hátrányok?"

Nem tapasztaltam semmit, pedig az 1. generáció óta használom.


"és jól értem a dolgot, hogy nem kell hozzá smemiféle Iphone, ez csak önmagában működik, igaz?"

A beüzemeléshez kell iPhone! iPhone nélkül csak egy darab kavics. Ha nincs iPhoneja az unokának, akkor nem lesz neki jó!


"mert ajándékba szeretné az unoka, de én annyira nem ismerem a működését."

Az unoka működését?


"egy SIM kártya kell bele, és onnantól teljes értékűen használható?"

Tényleges kártya nem tehető bele. eSIM "kártyát" kell hozzá igényelni aminek plusz költsége van a szolgáltatónál. Az óra beüzemelését pedig a felhasználó iPhonejáról kell elvégezni. Ha nincs iPhone, akkor nem szabad megvenni az Apple Watchot!. Az nem jó hogy más iPhonejáról üzemelitekbe, mert akkor az ő üzeneteit, emailjeit, stb kapja meg az unoka az órájára. A Watch gyakorlatilag olyan mintha az iPhone plusz kijelzője lenne, tükrözi az iPhoneon megjelenő dolgokat. Csak mivel lehet hozzámobilinternetet kapcsolni, így nem szükséges hogy az iPhone közelében legyen.

nov. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Csak a Sim kártyás verzió képes teljes értékűen működni ha nincs összekapcsolva azonos márkájú telefonnal és még akkor is kell egy Apple telefon a beállításhoz. Magyarul ne vedd meg. Mondjuk én Apple telefon mellé sem vettem meg mert nekem túl lányos a design-ja, bár ez szubjektív dolog. Nem tudom milyen telefonja van az unokádnak, de ha Samsung akkor 100% hogy Galaxy Watchot vennék. Kár hogy nem működik iphone-al. Egyébként sima Androiddal is működik a Galaxy Watch csak 1-2 Samsung Exclusive funkció nem érhető el.
nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Na ki az a színvak aki nem tudja a pirosat a zöldtől megkölünböztetni?
nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Galaxyja van. ezek szerint Androiddal nem lehet összekötni/beüzemelni/használni.

de ha jól értem, ez egy kiegészítés csak. tehát hiába állítjuk be egy másikról ...

valamiért mindenképp ez kjell neki, de én se értem

nov. 27. 21:02
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet samsunggal használni.

Csak iPhone-val lehet beüzemelni, csak ahhoz lehet párosítani.

nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5. Nem fog működni, ezt értesd meg vele. Az idő mutatásán kívül nem lesz jó semmire sem, ahhoz meg a 10K-s okosóra is több mint elég. Kocka alakú órát amúgy sem csak az Apple gyárt. Amúgy meg Galaxy Watch 6 classic amúgy is sokkal jobb, főleg hogy Samsungja van. Az sem drágább mint az Apple.
nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
oké, akkor az lenne a kérdésem, hogy milyen megbízhatóbb okosórát tudtok ajánlani androidhoz?
nov. 27. 21:45
 9/17 A kérdező kommentje:

oké én is a Galaxy 6 Classicot néztem, de az első számú szempont, hogy négyszögletest akar és pinket vagy fehéret.

na ezeknek a feltételeknek meg kb semmit se találok, csak egy Xiamoit.

nov. 27. 21:48
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél neki egy iPhonet is!
nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!