Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX Series S-hez ha veszek...

XBOX Series S-hez ha veszek külső USB-s HDD-t vagy SSD-t akkor megoldható az vele hogy amikor játszok S-en akkor hosszabb videót rögzíthessek pl 2 órás videót egy mondjuk 256GB-os SSD-re vagy 512-es HDD-re ?.

Figyelt kérdés
Illetve folyamatos videó rögzítésre majd törlésre SSD-t vagy HDD-t érdemes venni ?. Nem e megy tönkre attól az SSD hogy ha sűrűn veszek fel rá majd törlök le róla videókat ?. Illtve a videó minőségét nem e rontja le pl az ha HDD-t vennék, lehetne e HDD-re videót rögzíteni ?.
dec. 4. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Erre a célra elég a HDD. Kicsit megterhelné ez a felhasználási mód az SSD-t, de előnye nincs, mert a HDD is tud szekvenciálisan írni elég sebességgel FHD 60 fps videóhoz. Én HDD-re veszek fel set top boxszal 2 FHD adást párhuzamosan, egy korábbi felvételt pedig nézek, ami háromszoros terhelés és bár kicsit recseg (ami normális), de bírja.
dec. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Én SSD párti vagyok. Vettem annak idején 2010-ben egy 128-as SSD-t és azon volt a rendszer a gépemben. 2 havonta kábé újraraktam a windowst, mert nem szeretem, ha elkezd lassulni meg bu-zizik. 12 év után ment tönkre az SSD úgy, hogy a hátralévő élettartama nandok ujraírásának még 92%-volt. Az elektronika kullantott be rajta 12 év után, napi használatban volt 10-14 óra/nap.

Úgyhogy nyugodtan vehetsz külső vagy belső SSD-t és használhatod bátran, mert a konzol előbb elromlik vagy előbb le fogod cserélni mintsem az SSD tönkremenne...

dec. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Maximum 1 órás videókat vehetsz fel egyben Xboxon külső meghajtóra. Ha eléri a határt akkor lezárja a fájlt és indítja az újat. Videófelvételhez nem kell SSD sebességű meghajtó, de ha akarsz használhatsz olyat is. Amikor csatlakoztatod a meghajtót akkor megkérdezi a rendszer, hogy felvételre vagy játékok tárolására formázza-e. Azt nem tudom mekkora méretű kell egy órás felvételekhez, talán valahol meg tudják mondani Xboxos fórumokon.
dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!