Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy ilyen partybox használata...

Egy ilyen partybox használata mennyire lenne necces egy földszintes lakásban ?

Figyelt kérdés
[link]
dec. 5. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell bömböltetni és nem lesz "necces"...
dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Durván. Nekem volt 2x is szomszédom aki ilyent használt. Az egyik pont alattam a földszinten. Hétköznap is nyomatta neki a barom. A mellette lévő szomszédok kirakatták a lakásból.

Aztán a felső szinte is költözött egy ilyen boom boom gyerek. Azt meg én rakattam ki néhány héz után.

Szóval ha virágot akarsz rajta tartani akkor vedd meg nyugodtan. De zenét ne hallgass róla! Ez nem társasházba való!

dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Szerintem inkább azon kellene dolgozni, hogy összejöjjön egy magánház.

Vagy legalább autóban döngess, még mindig jobb.

dec. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez a saját lakásom.
dec. 5. 16:45
 5/11 anonim ***** válasza:
És?
dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Olvasd el a harmadik válszt.
dec. 5. 16:46
 7/11 A kérdező kommentje:
Az én nevemen van a lakás igaz nem ház.
dec. 5. 16:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Elolvastam. Teljesen mindegy, hogy bérlemény vagy saját tulajdon.
dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Egyébként is akartam említeni, amikor először megláttam a kérdést, csak később elfelejtődött:

Nem mindegy, hogy földszintes vagy földszinti, plusz egyéb feltételek.

Nem tudom, mi a gondod, de társasházban ugyebár együtt kell élni.

dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akár a tiéd, akár nem, akár lakás, akár ház, akár az utcán, akár a kocsiban csinálod a hupákolást és ezzel zavarsz másokat, akkor szabálysértésd követsz el!

Azt megteheted, hogy évi 1-2 alkalommal csinálsz valami bulit amit jó előre leegyeztetsz a szomszédokkal és vagy engedik vagy nem.

De napi szinten egy ilyen sz.rral ha nekiállsz bódi gusztit hallgatni, akkor biztos lehetsz benne, hogy rendszeresen rád fogják hívni a rendőröket!

Nincs már olyan hogy csak este 10-től van csendháborítás! Bármikor amikor zavarsz mást azzal törvényt sértesz.

Vegyél fejhallgatót és hallgass zenét azzal.


A szabálysértésekről, a szabálysértési eljárásról és a szabálysértési nyilvántartási rendszerről szóló 2012. évi II. törvény 195. § (1) bekezdése értelmében: „Aki lakott területen, az ott levő épületben, vagy az ahhoz tartozó telken, tömegközlekedési eszközön, továbbá természeti és védett természeti területen indokolatlanul zajt okoz, amely alkalmas arra, hogy mások nyugalmát, illetve a természeti vagy a védett természeti értéket zavarja, szabálysértést követ el.”

dec. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!